Bus Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin

od 14,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Najszybszy przejazd autobusem na trasie Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin zajmuje tylko 40 min.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie tutaj. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź datę przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, szybka płatność, Paypal, Google Pay i inne.
Na trasie Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin jest dostępnych kilka połączeń.
Bilet na trasie Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin kosztuje minimum 14,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 24,99 zł.
Dystans na trasie Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin wynosi 46kms. FlixBus umożliwi Ci przejazd na trasie Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin w jedynie 40 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 14,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem dla jak najniższej ceny.

Znajdź najtańsze autobusy na trasie Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin

Podróżowanie na trasie Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin jest łatwe i tanie, kiedy wybierasz FlixBusa. Te dwa miasta dzieli 46kms a najszybsza podróż zajmuje 40 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety online z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBus w ciągu kilku minut, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin kosztują średnio 24,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 14,99 zł jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub na tygodniu, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i redukować swój ślad węglowy, podróżuj z FlixBusem.
Mamy rozbudowaną siatkę połączeń z liczbą 200 kierunków, więc możesz mieć pewność, że zabierzemy Cię z Twojego wybranego miejsca odjazdu do miejsca docelowego w komfortowych warunkach i w wielkim stylu - a to wszystko w przystępnej cenie.

Podróż na trasie Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin

Trasa Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin jest bardzo prosta dzięki FlixBusowi, z 3 bezpośrednimi połączeniami dziennie.
Przejazd na trasie Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin ma tylko jeden przystanek i może zająć tylko 40 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem, a my pracujemy nad tym, by uczynić ją jeszcze bardziej świadomą ekologicznie, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla w momencie zakupu biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin to 24,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż ze stacji Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność

Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność jest węzłem komunikacyjnym z przystankami autobusowym; 20 połączeniami i codziennie zabiera podróżujących zarówno na przejazdy krajowe, jak i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Szczecin

Szczecin: przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Szczecin ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBus. Z tego miasta możesz dojechać do 90 innych miejsc z FlixBusem. Znajdziesz tu 3 przystanków FlixBusa.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin

Podróż na trasie Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność - Szczecin na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, , toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego na jednego pasażera, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca.
Wszyscy podróżujący z biletamimają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, miejsce panorama lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBus podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności