Autobus Kolonia - Lublin

od 307,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Kolonia

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Kolonia - Lublin przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Ceny za bilet na trasie Kolonia - Lublin zaczynają się już od 279,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 377,99 zł.
Dystans na trasie Kolonia - Lublin wynosi 1372 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Kolonia - Lublin w jedynie 20 godziny 5 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 279,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Na trasie Kolonia - Lublin jest dostępnych kilka połączeń.
Lublin oferuje aż 136 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Warszawa, Port Lotniczy Warszawa-Okęcie, Kraków. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!
Tak, nocne autobusy operują na trasie Kolonia - Lublin. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Lublin. W nocnym autobusie na trasie Kolonia - Lublin dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Kolonia - Lublin zajmuje tylko 20 godziny 5 min.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Kolonia - Lublin

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Kolonia - Lublin jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 1372 km a najszybsza podróż zajmuje 20 godziny 5 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Kolonia - Lublin kosztują średnio 377,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 279,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Kolonia - Lublin

Trasa Kolonia - Lublin jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 7 bezpośrednim połączeniom dziennie.
Możesz spodziewać się minimum 15 przystanka/ów podczas swojej podróży i może zająć jedynie 20 godziny 5 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Kolonia - Lublin to 377,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Kolonia

Kolonia: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Kolonia jest węzłem komunikacyjnym z 3 przystankami autobusowymi; 258 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Lublin

Lublin – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Lublin ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 136 innych miejsc. Znajdziesz tu 2 przystanki/ów FlixBusa.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Kolonia - Lublin

Podróż na trasie Kolonia - Lublin na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności