Autobus Kołobrzeg - Trzebiatów

od 9,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Kołobrzeg

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Ceny za bilet na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów zaczynają się już od 9,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 9,99 zł.
Dystans na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów wynosi 29 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Kołobrzeg - Trzebiatów w jedynie 30 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów zajmuje tylko 30 min.
Na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów jest dostępnych kilka połączeń.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 9,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Tak, nocne autobusy operują na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Trzebiatów. W nocnym autobusie na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Trzebiatów oferuje aż 17 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Rewal, Pogorzelica, Niechorze. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!

Autobusy na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów

Znajdź autobusy na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów w przystępnych cenach

Zarezerwowanie przejazdu z FlixBusem na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów nie mogłoby być prostsze, a jeśli kupisz bilet z wyprzedzeniem, zaoszczędzisz pieniądze!
FlixBus jest w 44 krajach i posiada 5000 połączeń. Gdziekolwiek zechcesz pojechać, zabierzemy Cię tam!
Bilety kosztują jedynie 9,99 zł. Jeśli chcesz kupić bilet w przystępnej cenie, zarezerwuj z wyprzedzeniem i unikaj weekendów i świąt.
Dystans na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów wynosi 29 km, co zajmuje jedynie 30 min na naszych najszybszych przejazdach.

Ułatw swoją podróż jeszcze bardziej dzięki aplikacji FlixBusa. Wszystkie informacje dotyczące podróży będą w niej zapisane, co ułatwi Twoje przyszłe podróże.

Podróż na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów

Niezależnie od tego, czy chcesz podróżować z samego rana czy późno w nocy, znajdziesz przejazd dziennie na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów. Przejazd na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów zajmuje minimum 30 min. Co więcej, kiedy podróżujesz autobusem, nie musisz martwić się o korki czy opóźnienia na trasie. Możesz zrelaksować się z darmowym WiFi w komfortowej przestrzeni.
Bilet autobusowy można kupić już za 9,99 zł – to o wiele taniej niż podróżowanie jakimkolwiek innym środkiem transportu.
Autobusy są również doskonałym wyborem dla osób dbających o środowisko. Pracujemy nad tym, by stale zmniejszać emisję dwutlenku węgla i oferujemy podróżującym możliwość zrekompensowania swojego śladu węglowego podczas rezerwacji biletów. Wystarczy zaznaczyć pole „Zrekompensuj swój ślad węglowy” podczas rezerwacji, a my wykorzystamy obliczoną składkę, aby zadbać o środowisko.

Podróż z: Kołobrzeg

Kołobrzeg – gotowi na podróż? Kołobrzeg jest węzłem komunikacyjnym z przystankami i posiada połączenia autobusowe do 97 miast w kraju.
Bez względu na to, skąd wyjeżdżasz, możesz znaleźć wiele informacji na stronie internetowej FlixBusa lub kontaktując się bezpośrednio z nami. Chcemy jak najbardziej ułatwić Twoją podróż, aby przebiegała sprawnie i komfortowo.

Miejsce przyjazdu: Trzebiatów

Trzebiatów – zaplanuj swoją kolejną podróż do tego miasta już teraz. To dla Ciebie nowe miasto? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Trzebiatów jest jednym z najlepiej skomunikowanych miast, więc nie będziesz mieć problemów z przejazdem. FlixBus ma jeden przystanek w Trzebiatówi łączy on 17 miasta.
Każda chwila, którą spędzasz na podziwianiu zabytków i kultury nowego miejsca jest cenna. Najwyższa pora, by wsiąść na pokład FlixBusa i odkrywać!

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Kołobrzeg - Trzebiatów

Trasa Kołobrzeg - Trzebiatów jest szybka, wygodna, autobusy są czyste, a rezerwacja biletu jest bardzo prosta. Możesz zarezerwować bilet na stronie internetowej, przez aplikację, Google Assistant lub w jednym z naszych sklepów FlixShop.
Przyjmowane metody płatności to karta kredytowa, szybki przelew (w tym BLIK), Paypal, Google Pay, ale mamy również inne metody płatności które możesz wybrać. Najprostszym sposobem zarezerwowania biletu jest skorzystanie z naszej aplikacji. Dzięki niej można zarezerwować podróż w kilka minut i nie ma potrzeby drukować biletu, ponieważ będzie on dostępny w Twoim telefonie.

Chcesz siedzieć z rodziną lub znajomymi lub mieć wolne miejsce obok siebie? Potrzebujesz łatwego dostępu do toalety lub stolika, aby móc pracować podczas podróży? Możesz zarezerwować miejsce podczas rezerwacji w aplikacji lub na stronie internetowej, a także wybrać spośród różnych opcji miejsc, takich jak miejsce przy stoliku, panorama lub miejsce dodatkowe. Gdy już dojdziesz do swojego miejsca, możesz się wygodnie rozsiąść i zrelaksować dzięki udogodnieniom, które pomogą Ci jak najlepiej spędzić podróż. Większość naszych autobusów jest wyposażona w darmowe Wi-Fi pokładowe, dzięki któremu możesz oglądać ulubione seriale lub słuchać audiobooków. Na pokładzie znajdują się również toalety i gniazdka elektryczne.
Co więcej, podróżując z FlixBusem otrzymujesz duży limit bagażowy: jeden bagaż podręczny i jeden bagaż główny, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz podczas podróży.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności