Autobus Gdynia - Krasnystaw

od 116,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Gdynia

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Gdynia - Krasnystaw przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Na trasie Gdynia - Krasnystaw jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Gdynia - Krasnystaw zaczynają się już od 116,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 118,99 zł.
Dystans na trasie Gdynia - Krasnystaw wynosi 623 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Gdynia - Krasnystaw w jedynie 13 godziny 40 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Gdynia - Krasnystaw zajmuje tylko 13 godziny 40 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 116,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Tak, nocne autobusy operują na trasie Gdynia - Krasnystaw. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Krasnystaw. W nocnym autobusie na trasie Gdynia - Krasnystaw dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Krasnystaw oferuje aż 22 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Warszawa, Lublin, Port Lotniczy Warszawa-Okęcie. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Gdynia - Krasnystaw

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Gdynia - Krasnystaw jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 623 km a najszybsza podróż zajmuje 13 godziny 40 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Gdynia - Krasnystaw kosztują średnio 118,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 116,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Gdynia - Krasnystaw

Trasa Gdynia - Krasnystaw jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 2 bezpośrednim połączeniom dziennie.
i może zająć jedynie 13 godziny 40 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Gdynia - Krasnystaw to 118,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Gdynia

Gdynia: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Gdynia jest węzłem komunikacyjnym z 3 przystankami autobusowymi; 81 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Krasnystaw

Krasnystaw – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Krasnystaw ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 22 innych miejsc. Przystanki FlixBusa znajdziesz dzięki mapie zamieszczonej na stronie.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Gdynia - Krasnystaw

Podróż na trasie Gdynia - Krasnystaw na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności