Autobus Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck

od 34,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Garmisch-Partenkirchen

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Na trasie Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck jest dostępnych kilka połączeń.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 34,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Ceny za bilet na trasie Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck zaczynają się już od 34,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 39,99 zł.
Dystans na trasie Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck wynosi 60 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck w jedynie 1 godzina.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck zajmuje tylko 1 godzina.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 60 km a najszybsza podróż zajmuje 1 godzina.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck kosztują średnio 39,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 34,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.
Mamy rozbudowaną siatkę połączeń z 200 kierunkami, więc możesz mieć pewność, że zabierzemy Cię z Twojego wybranego miejsca odjazdu do miejsca docelowego w komfortowych warunkach i w wielkim stylu – a to wszystko w przystępnej cenie.

Podróż na trasie Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck

Trasa Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 8 bezpośrednim połączeniom dziennie.
Przejazd na trasie Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck ma tylko jeden przystanek i może zająć jedynie 1 godzina.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck to 39,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Garmisch-Partenkirchen

Garmisch-Partenkirchen: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Garmisch-Partenkirchen jest węzłem komunikacyjnym z przystankiem autobusowym; 9 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Innsbruck

Innsbruck – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Innsbruck ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 112 innych miejsc. Znajdziesz tu 2 przystanki/ów FlixBusa.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck

Podróż na trasie Garmisch-Partenkirchen - Innsbruck na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności