Autobus Birmingham ↔ Sheffield

od 14,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Birmingham

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Birmingham - Sheffield przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Na trasie Birmingham - Sheffield jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Birmingham - Sheffield zaczynają się już od 17,98 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 24,98 zł.
Dystans na trasie Birmingham - Sheffield wynosi 145 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Birmingham - Sheffield w jedynie 1 godzina 45 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Birmingham - Sheffield zajmuje tylko 1 godzina 45 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 17,98 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Birmingham - Sheffield

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Birmingham - Sheffield jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 145 km a najszybsza podróż zajmuje 1 godzina 45 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Birmingham - Sheffield kosztują średnio 24,98 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 17,98 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.
Mamy rozbudowaną siatkę połączeń z 200 kierunkami, więc możesz mieć pewność, że zabierzemy Cię z Twojego wybranego miejsca odjazdu do miejsca docelowego w komfortowych warunkach i w wielkim stylu – a to wszystko w przystępnej cenie.

Podróż na trasie Birmingham - Sheffield

Trasa Birmingham - Sheffield jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 2 bezpośrednim połączeniom dziennie.
Przejazd na trasie Birmingham - Sheffield ma tylko jeden przystanek i może zająć jedynie 1 godzina 45 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Birmingham - Sheffield to 24,98 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Birmingham

Birmingham: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Birmingham jest węzłem komunikacyjnym z przystankiem autobusowym; 24 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Sheffield

Sheffield – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Sheffield ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 24 innych miejsc. Znajdziesz tu 2 przystanki/ów FlixBusa.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Birmingham - Sheffield

Podróż na trasie Birmingham - Sheffield na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności