Bus Augustów - Troki

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Augustów

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Najszybszy przejazd autobusem na trasie Augustów - Troki zajmuje tylko 3 godziny 55 minuty.
Dystans na trasie Augustów - Troki wynosi 182kms. FlixBus umożliwi Ci przejazd na trasie Augustów - Troki w jedynie 3 godziny 55 minuty.
Bilet na trasie Augustów - Troki kosztuje minimum 44,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 84,99 zł.
Na trasie Augustów - Troki są dostępne bezpośrednie połączenia. [[1 z nich to połączenia bezpośrednie.Najszybszy autobus na tej trasie ma przystanek/przystanków 3.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Augustów to Troki przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, szybka płatność, Paypal, Google Pay i inne.

Autobusy na trasie Augustów - Troki

Znajdź najtańsze autobusy na trasie Augustów - Troki

Zarezerwowanie przejazdu z FlixBusem na trasie Augustów - Troki nie mogłoby być prostsze, a jeśli kupisz bilet z wyprzedzeniem, zaoszczędzisz pieniądze!
FlixBus jest w 38 krajach i posiada 5000 kierunków podróży. Gdziekolwiek zechcesz pojechać, zabierzemy Cię tam!
Bilety kosztują jedynie 44,99 zł, a średnio kosztują 84,99 zł. Jeśli chcesz kupić bilet w przystępnej cenie, zamów go z wyprzedzeniem i unikaj weekendów i świąt.
Dystans na trasie Augustów - Troki wynosi 182kms, co zajmuje jedynie 3 godziny 55 minuty na naszych najszybszych przejazdach.

Ułatw swoją podróż jeszcze bardziej dzięki aplikacji FlixBusa. Wszystkie informacje dotyczące podróży będą w niej zapisane na przyszłość.

Podróż na trasie Augustów - Troki

Niezależnie od tego, czy chcesz podróżować z samego rana czy późno w nocy, znajdziesz aż przejazdów dziennie na trasie Augustów - Troki. Pierwszy autobus odjeżdza o 03:43 , a ostatni autobus o 04:00. Przejazd na trasie Augustów - Troki zajmuje minimum 3 godziny 55 minuty. Co więcej, kiedy podróżujesz autobusem, nie musisz martwić się o korki czy opóźnienia na trasie. Po prostu zrelaksuj się z darmowym WiFi w komfortowej przestrzeni.
Bilet autobusowy można kupić już za 44,99 zł - to o wiele taniej niż podróżowanie jakimkolwiek innym środkiem transportu.
Autobusy są również doskonałym wyborem dla osób dbających o środowisko. Pracujemy nad tym, by stale redukować emisję dwutlenku węgla i oferujemy podróżującym możliwość zrekompensowania swojego śladu węglowego podczas rezerwacji biletów. Wystarczy zaznaczyć pole „Zrekompensuj swój ślad węglowy” podczas dokonywania płatności online, a my wykorzystamy obliczoną składkę, aby zadbać o środowisko.

Podróż ze stacji Augustów

Gotowi na podróż ze stacji Augustów? Augustów jest węzłem komunikacyjnym z 3 stacjami i posiada połączenia autobusowe do 55 miast w kraju.
Bez względu na to, skąd podróżujesz, możesz znaleźć wiele informacji na stronie internetowej FlixBusa lub kontaktując się bezpośrednio z nami. Chcemy jak najbardziej pomóc Ci w podróży, aby przebiegała sprawnie i komfortowo.

Miejsce przyjazdu: Troki

Troki - Zaplanuj swoją kolejną podróż do tego miasta już teraz. To dla Ciebie nowe miasto? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Troki jest jednym z najlepiej skomunikowanych miast, więc nie będziesz mieć problemów z przejazdem. Troki - FlixBus ma jeden przystanek w tym mieście], łączy 5 miasta.
Każda chwila, którą spędzasz na podziwianiu zabytków i kultury nowego miejsca jest cenna. Najwyższa pora, by wsiąść na pokład FlixBusa i odkrywać!

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Augustów - Troki

Trasa Augustów - Troki jest szybka, wygodna, autobusy są czyste, a rezerwacja biletu jest bardzo prosta. Możesz dokonać rezerwacji online na stronie internetowej, przez aplikację, używając Google Assistant lub w jednym z naszych sklepów FlixShop.
Przyjmowane metody płatności to karta kredytowa, szybki przelew (w tym BLIK), Paypal, Google Pay, ale mamy również inne metody płatności które możesz wybrać. Najprostszym sposobem zarezerwowania biletu jest skorzystanie z naszej aplikacji. Dzięki niej można zarezerwować podróż w kilka minut i nie ma potrzeby drukować i nosić ze sobą biletu, ponieważ będzie on dostępny w Twoim telefonie.

Chcesz siedzieć z rodziną lub znajomymi lub zachować miejsce obok siebie wolne? Potrzebujesz łatwego dostępu do toalety lub stolika, aby móc pracować podczas podróży? Możesz zarezerwować miejsce podczas dokonywania rezerwacji w aplikacji lub na stronie internetowej, a także wybrać spośród różnych opcji miejsc, takich jak miejsce przy stoliku, panorama lub miejsce dodatkowe. Gdy już dojdziesz do swojego miejsca, możesz się wygodnie rozsiąść i zrelaksować dzięki licznym udogodnieniom, które pomogą Ci jak najlepiej spędzić podróż. Większość naszych autobusów jest wyposażona w darmowe Wi-Fi pokładowe, dzięki któremu możesz oglądać ulubione seriale lub słuchać audiobooków. Na pokładzie znajdują się również toalety i gniazdka elektryczne.
Co więcej, podróżując z FlixBusem otrzymujesz duży limit bagażowy: jeden bagaż podręczny i jeden bagaż główny, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz podczas podróży


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności