Bezpieczne podróże z FlixBusem

Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie są dla nas bardzo ważne. Podejmujemy wszystkie niezbędne kroki, aby wszyscy na pokładzie mogli podróżować bezpiecznie, ale potrzebujemy też Twojej pomocy! Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym:

  • Jeśli jesteś chory/chora, nie podróżuj. A jeśli kaszlesz lub kichasz, zakryj usta i nos łokciem lub chusteczką.

  • Zachowaj bezpieczną odległość od innych podczas wsiadania.

  • Przed zarezerwowaniem podróży upewnij się, że znasz najnowsze zalecenia resortu zdrowia, a także wszelkich innych krajów, przez które możesz podróżować. Jeśli przekraczasz granice międzynarodowe, musisz upewnić się, że masz wszystkie właściwe dokumenty i przestrzegasz zasad obowiązujących w każdym kraju.

  • W toaletach będziemy mieli dla Ciebie mydło, ale dobrze jest też mieć własny płyn do dezynfekcji rąk.

  • Możesz wejść na pokład dzięki skanerowi kodów QR lub podając nam swoje imię i nazwisko, więc nie musisz niczego dotykać.

Jeśli coś się zmieni w Twojej podróży, nie martw się - na pewno poinformujemy Cię o tym SMS-em, powiadomieniem z aplikacji lub e-mailem. A jeśli potrzebujesz pomocy, nasza obsługa klienta odpowie na wszelkie pytania. Jeśli musisz zmienić swoje plany, nie ma problemu - po prostu kliknij tutaj.