FlixBusiness – podróże służbowe

Chcesz zaoszczędzić na przejazdach i jednocześnie podróżować zielono, bezpiecznie i wygodnie? Myślisz, że w przypadku podróży służbowych to niemożliwe? Z zielonymi autobusami dalekobieżnymi to plan do wykonania!

FlixBus to świetna alternatywa dla podróży służbowych pociągiem i samochodem. Z przyjemnością zabierzemy Cię w delegacje, na targi, konferencje i na lotnisko. Z FlixBusem nie będziesz musiał marnować czasu na szukanie miejsca parkingowego i zaoszczędzisz na opłatach parkingowych.

Liczba połączeń ekspresowych w naszej siatce stale rośnie, a brak przystanków pośrednich oznacza jedno – więcej cennego czasu.

Podczas pracy możesz bezpłatnie korzystać z naszego bezprzewodowego Internetu

Dlaczego warto rozważyć FlixBusiness podczas planowania podróży służbowej?

  • Oszczędzaj na kosztach przejazdu
  • Wiele połączeń bezpośrednich i ekspresowych

  • Darmowe Wi-Fi na pokładzie

  • Bezpieczne i elastyczne podróże

  • Podróże przyjazne środowisku

FlixBus jest dostępny dla każdego rodzaju podróży służbowej

Różne typy podróży służbowych

Targi

Z przystanków FlixBusa można łatwo dostać się piechotą lub transportem miejskim na targi w PoznaniuŁodzi, Warszawie, Katowicach, Frankfurcie, Monachium i Berlinie. A co najlepsze: ceny naszych biletów nie rosną w tym okresie.

Konferencje

Po co wydawać pieniądze na hotel? Pojedź na konferencję rannym autobusem i wróć wieczorem do domu. Możesz z łatwością dostać się z przystanku do centrum konferencyjnego – wygodnie i bez martwienia się, gdzie zaparkować.

Transfer na lotnisko Flix2Fly

Jeździmy na 38 lotnisk, między innymi w Pyrzowicach (pod Katowicami), Modlinie (koło Warszawy), Wrocławiu, Frankfurcie, Monachium, Berlinie czy Paryżu. A w 2019 tych portów lotniczych będzie jeszcze więcej!

Nagranie z podróży służbowej Onlogist

Opinie klientów

“Mobilność wymaga efektywnej i nowoczesnej infrastruktury – szybkiej i dostępnej w każdym miejscu, 24/7. ONLOGIST.com oferuje rozwiązania technologiczne dla branży transferu pojazdów w całej Europie. Zarejestrowani u nas usługodawcy z chęcią używają FlixBusa do przewiezienia kierowców z jednego punktu do drugiego, kiedy na danym odcinku nie ma zleceń  – niedrogo, niezawodnie i na terenie całej Europy.”

Christian Wesner, CEO ONLOGIST Ltd.; Hamburg

Pojedź na zielono podczas podróży służbowej

Zrób to dla klimatu: podróżuj zielono

To udowodnione – autobusy FlixBusa są szczególnie oszczędne w zużyciu paliwa i emitują mniej spalin. Dowiedz się więcej na temat podróży przyjaznych środowisku.

Bezpiecznie do celu

Według statystyk autobusy dalekobieżne są najbezpieczniejszym środkiem transportu. Stawiasz bezpieczeństwo na pierwszym miejscu? My również! Dowiedz się więcej na temat naszych autobusów i bezpieczeństwa.

Wynajem autobusu – opłata dla kierowcy wliczona w cenę

FlixBus oferuje transfer od drzwi do drzwi wynajętym autobusem. Brzmi interesująco? Ta usługa nazywa się FlixBus Wynajem i możemy wycenić Twoją podróż natychmiast.