Współpraca marketingowa oraz oferta reklamowa

Stwórz wartość dodaną dla swoich klientów z FlixBusem!

FlixBus to ekologiczna mobilność na miarę czasów i najlepszy stosunek jakości do ceny. Od 2013 roku obsłużyliśmy ponad 100 milionów pasażerów. Jako lider przewozów autobusowych stale poszukujemy silnych Partnerów, którzy są otwarci na długofalową współpracę opartą na wymianie wartości i mierzalności realizowanych działań.

Jak wygląda współpraca marketingowa z FlixBusem?

Oprócz działań online, możemy zaoferować Twoim klientom wartość dodaną w punktach sprzedaży w postaci promocji "on-pack", która może mieć widoczny i wymierny wpływ na Twoją sprzedaż. Jesteś zainteresowany lub masz inne pomysły? Skontaktuj się z nami, chętnie porozmawiamy o współpracy!

Interesuje Cię nasza oferta reklamowa?

Sprawdź ofertę reklamową na naszych autobusach, aby dotrzeć do swojej grupy docelowej! Oferujemy unikalną reklamę outdoor, która zapewni masowy zasięg Twojej marce.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Pobierz nasz Media Kit.

Korzyści z reklamy z FlixBusem

  • Możliwość dotarcia do klientów zarówno w ruchu międymiastowym jak i miejskim dzięki poruszającej się reklamie zewnętrznej
  • Unikalny i skuteczny sposób reklamy podczas podróży klienta
  • Możliwość targetowania reklam na poziomie regionalnym oraz międzynarodowym za pośrednictwem naszej europejskiej siatki połączeń

Chętnie opowiemy Ci więcej - czekamy na Twoją wiadomość!

Zespół Sprzedaży Mediów

E-mail: mediasales@flixbus.com

❕Ten adres e-mail służy wyłącznie do zapytań dotyczących współpracy marketingowej. Niestety nie możemy odpowiadać na pytania dotyczące sponsoringu. Dziękujemy!