Partnerskie biura podroży i agencje

Aby zarejestrować się jako agencja, napisz do nas e-mail na adres salespartner@flixbus.com

  • W temacie wiadomości należy podać kraj i miasto, a następnie nazwę firmy i treść "wniosek partnera" - na przykład ""Croatia, Zagreb - Great Travel Agency - Partner request"
  • Wypełnij i odeślij nasz formularz
  • Dołącz dokument potwierdzający prowadzenie działalności gospodarczej

Zapewnimy Ci wszystkie niezbędne informacje i pomoc w rozpoczęciu sprzedaży naszych biletów.

Biura podróży i agencje - nasi lokalni dystrybutorzy

Zostań oficjalnym partnerem handlowym już dziś!

Dzięki współpracy z partnerami-sprzedawcami oferujemy naszym klientom maksymalną elastyczność, umożliwiając rezerwacje biletów w ich okolicy. Nasi partnerzy są przedstawieni na naszej mapie punktów sprzedaży, ułatwiając klientom zlokalizowanie najbliższych punktów sprzedaży biletów w ich okolicy. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą prezentacją.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym zespołem ds. sprzedaży.

Współpracuj z Flixem, aby dostać przejrzystą i uczciwą prowizję!

Nasza współpraca jest bezproblemowa: Agencje mają bezpośredni dostęp do serwisu Flix poprzez dedykowaną przestrzeń. Jako pracownik sklepu offline będziesz pomagać klientom w osobistym zakupie biletów, wyborze połączeń autobusowych i dostarczaniu biletów w formie drukowanej lub elektronicznej. Proces transakcji przebiega sprawnie, a płatności i prowizje są obsługiwane przez nasz zintegrowany system.

Dzięki naszemu atrakcyjnemu modelowi prowizyjnemu zapewniamy agencjom obopólnie korzystną współpracę.

Flix słynie z przejrzystych i uczciwych cen biletów i prowizji. Co więcej, masz możliwość tworzenia pakietów podróżnych, łącząc nasze przystępne cenowo przejazdy autobusowe z lotami lub rezerwacjami hoteli przy użyciu naszych biletów.

Kontakt

E-mail: salespartner@flixbus.com