PolskiBus.com nowym partnerem FlixBusa

PolskiBus jest teraz FlixBus


Z radością informujemy o rozszerzeniu współpracy FlixBusa z PolskiBus.com. Duch innowacji FlixBusa w połączeniu z lokalnym doświadczeniem PolskiBus.com zapewni sprawniejszy proces rezerwacji i jeszcze wyższą jakość podróży. Jako klient skorzystasz z naszej niezmiennie wysokiej jakości usług. Połączenia PolskiBus.com zostaną włączone do europejskiej sieci FlixBus. Nowe połączenia będą dostępne wkrótce na stronie www.flixbus.pl oraz w aplikacji mobilnej FlixBus.

Więcej połączeń

FlixBus oferuje europejską sieć z ponad 200 000 codziennych połączeń do ponad 1 400 miejsc w 26 krajach europejskich.

Jakie są główne korzyści dla naszych Klientów?

  • Brak opłat za rezerwację i elastyczna zmiana rezerwacji biletu do 15 minut przed odjazdem
  • Elektroniczne odprawy, informacje w czasie rzeczywistym, powiadomienia push i specjalne rabaty w aplikacji FlixBus
  • Częste promocje cenowe i konkursy.

Dlaczego FlixBus jest dobrym wyborem na następną podróż?

Bezpłatnie WiFi na pokładzie FlixBus

Bezpłatny dostęp do WiFi

Z FlixBusem jesteś zawsze online, również zagranicą. Możesz surfować po Internecie, rozmawiać ze znajomymi i sprawdzać pocztę elektroniczną - nawet z prędkością 4G!

Dostęp do gniazdek do prądu na pokładzie FlixBus

Gniazdka

Twoja bateria jest rozładowana? Nie ma problemu! W naszym FlixBusie możesz znaleźć wiele gniazdek, szukając symbolu gniazdka lub pytając naszego przyjaznego kierowcę.>

Usiądź i zrelaksuj się w autobusie z wygodnymi siedzeniami

Przestrzeń na nogi

Nasze nowoczesne autobusy są wyposażone w duże siedzenia ze zwiększonym miejscem na nogi. Będziesz czuć się wygodnie nawet w trakcie długich podróży.

Bagaż podstawowy w FlixBus

Bagaż

We FlixBusie jest dużo miejsca na bagaż. Możesz wziąć ze sobą zwykły bagaż, bagaż podręczny lub duży bagaż. Przy załadunku pomagają nasi kierowcy. Sprawdź nasze zasady dotyczące bagażu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Dołącz do naszej społeczności FlixBus
Zapisz się do naszego newslettera i śledź nas na Facebooku, aby być pierwszym, który dowie się o atrakcyjnych zniżkach i ofertach specjalnych. I nie zapomnij pobrać aplikacji mobilnej FlixBus!