FlixBus i PolskiBus łączą siły!

Większa sieć połączeń

Dzięki integracji platform zyskujesz dostęp do największej w Europie sieci połączeń autobusowych. Odkryj ponad 1400 miast w 30 krajach całej Europy!

Łatwiejsze rezerwacje

Od teraz łatwiej wyszukasz najlepsze połączenia i kupisz bilety za pomocą kilku kliknięć.

Większy komfort

Podróżuj naszymi komfortowymi autobusami, korzystaj z Wi-Fi i ciesz się dużą przestrzenią na nogi. Gniazdka i toalety w każdym autobusie.

Anulowanie rezerwacji

Chcesz anulować bilet PolskiBus.com i otrzymać zwrot gotówki? Możesz to zrobić w aplikacji FlixBusa!

Dzięki integracji siatki połączeń i platform sprzedaży możesz już teraz kupić bilety na trasy międzynarodowe i krajowe z wielu miast w całej Polsce, korzystając ze strony FlixBusa.

FlixBus jest liderem wśród operatorów połączeń autobusowych w Europie, który od 2013 roku zmienia styl podróżowania milionów ludzi w Europie. Oferuje blisko 400 tysięcy połączeń dziennie do ponad 3000 lokalizacji w 39 krajach w Europie. Naszym celem jest zapewnienie wygodnych, dostępnych cenowo i łatwych do rezerwacji przewozów autobusowych.

W Polsce FlixBus współpracuje z coraz większą liczbą lokalnych partnerów oferujących przewozy autobusowe. W ten sposób duch innowacji FlixBusa wspiera rozwój polskich firm transportowych i umożliwia im działalność w ramach międzynarodowej sieci przewozów autokarowych.

FlixBus gwarantuje taką samą jakość obsługi w każdym ze swoich autobusów, a jego standardy są wprowadzone do autobusów firmy PolskiBus.com. Wszyscy pasażerowie mają zapewnione: wygodne miejsca z większą przestrzenią na nogi, darmowe Wi-Fi (również za granicą), klimatyzację, gniazdka elektryczne przy każdym siedzeniu oraz toalety na pokładzie.