Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

FlixBus i PolskiBus łączą siły!

Ogromna sieć połączeń autobusowych

Większa sieć połączeń

Dzięki integracji platform zyskujesz dostęp do największej w Europie sieci połączeń autobusowych. Odkryj ponad 1400 miast w 27 krajach całej Europy!

Przejdź do naszej sieci

Łatwiejsze rezerwacje

Od teraz łatwiej wyszukasz najlepsze połączenia i zarezerwujesz bilety w przystępnych cenach, w dodatku bez opłaty rezerwacyjnej!

Zarezerwuj teraz

Większy komfort

Podróżuj naszymi komfortowymi autobusami, korzystaj z Wi-Fi i ciesz się większą przestrzenią na nogi. Gniazdka i toalety w każdym autobusie.

Usługi w autobusie

Anulowanie rezerwacji

Chcesz anulować bilet PolskiBus.com i otrzymać zwrot gotówki?

Kliknij tutaj!

Jeszcze łatwiej z aplikacją

Szybka rezerwacja, powiadomienia push na temat podróży
i opóźnień, bilet na telefonie i wyjątkowe promocje - wszystko
to w naszej aplikacji!

Pobierz aplikację FlixBus, teraz wraz z siecią połączeń PolskiBus!

PolskiBus.com i FlixBus łączą siły, by zapewnić polskim klientom najatrakcyjniejszą ofertę dalekobieżnych połączeń autobusowych

Dzięki integracji siatki połączeń i platform sprzedaży możesz już teraz kupić bilety na trasy międzynarodowe i krajowe z wielu miast w całej Polsce, korzystając ze strony FlixBusa.

FlixBus jest liderem wśród operatorów połączeń autobusowych w Europie, który od 2013 roku zmienia styl podróżowania milionów ludzi w Europie. Oferuje blisko
300 tysięcy połączeń dziennie do ponad 2500 lokalizacji w 39 krajach w Europie. Naszym celem jest zapewnienie wygodnych, dostępnych cenowo i łatwych do rezerwacji przewozów autobusowych.

W Polsce FlixBus współpracuje z coraz większą liczbą lokalnych partnerów oferujących przewozy autobusowe. W ten sposób duch innowacji FlixBusa wspiera rozwój polskich firm transportowych i umożliwia im działalność w ramach międzynarodowej sieci przewozów autokarowych.

FlixBus gwarantuje taką samą jakość obsługi w każdym ze swoich autobusów, a jego standardy zostaną wprowadzone do autobusów firmy PolskiBus.com. Wszyscy pasażerowie będą mieli zapewnione: wygodne miejsca z większą przestrzenią na nogi, darmowe Wi-Fi (również za granicą), klimatyzację, gniazdka elektryczne przy każdym siedzeniu oraz toalety na pokładzie.