Autobus Jastrzębie-Zdrój ↔ Rotterdam

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Jastrzębie-Zdrój

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Najszybszy przejazd autobusem na trasie Jastrzębie-Zdrój - Rotterdam zajmuje tylko 21 godziny 14 minuty.
Dystans na trasie Jastrzębie-Zdrój - Rotterdam wynosi 1519kms. FlixBus umożliwi Ci przejazd na trasie Jastrzębie-Zdrój - Rotterdam w jedynie 21 godziny 14 minuty.
Bilet na trasie Jastrzębie-Zdrój - Rotterdam kosztuje minimum 279,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 319,99 zł.
Na trasie Jastrzębie-Zdrój - Rotterdam są dostępne bezpośrednie połączenia. [[1 z nich to połączenia bezpośrednie.Najszybszy autobus na tej trasie ma przystanek/przystanków 14.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Jastrzębie-Zdrój to Rotterdam przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, szybka płatność, Paypal, Google Pay i inne.

Znajdź najtańsze autobusy na trasie Jastrzębie-Zdrój - Rotterdam

Podróżowanie na trasie Jastrzębie-Zdrój - Rotterdam jest łatwe i tanie, kiedy wybierasz FlixBusa. Te dwa miasta dzieli 1519kms a najszybsza podróż zajmuje 21 godziny 14 minuty.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej,
rezerwując bilety online z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBus w ciągu kilku minut, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Jastrzębie-Zdrój - Rotterdam kosztują średnio 319,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 279,99 zł jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub na tygodniu, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i redukować swój ślad węglowy, podróżuj z FlixBusem.
Mamy rozbudowaną siatkę połączeń z liczbą 200 kierunków, więc możesz mieć pewność, że zabierzemy Cię z Twojego wybranego miejsca odjazdu do miejsca docelowego w komfortowych warunkach i w wielkim stylu - a to wszystko w przystępnej cenie.

Podróż na trasie Jastrzębie-Zdrój - Rotterdam

Trasa Jastrzębie-Zdrój - Rotterdam jest bardzo prosta dzięki FlixBusowi.
Możesz spodziewać się minimum 14 przystanków podczas swojej podróży i może zająć tylko 21 godziny 14 minuty.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem, a my pracujemy nad tym, by uczynić ją jeszcze bardziej świadomą ekologicznie, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla w momencie zakupu biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Jastrzębie-Zdrój - Rotterdam to 319,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż ze stacji Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Jastrzębie-Zdrój jest węzłem komunikacyjnym z przystankiem autobusowym; 33 połączeniami i codziennie zabiera podróżujących zarówno na przejazdy krajowe, jak i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Rotterdam

Rotterdam: przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Rotterdam ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBus. Z tego miasta możesz dojechać do 130 innych miejsc z FlixBusem. Znajdziesz tu 2 przystanków FlixBusa.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Jastrzębie-Zdrój - Rotterdam

Podróż na trasie Jastrzębie-Zdrój - Rotterdam na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, , toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego na jednego pasażera, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca.
Wszyscy podróżujący z biletamimają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, miejsce panorama lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBus podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności