Jak ułatwić sobie dojazd do pracy lub szkoły w 10 krokach?

① Śledź swój autobus online
Dzięki naszej aplikacji FlixBus możesz śledzić aktualną lokalizację autobusu, co pozwoli Ci na dokładne zaplanowanie swojego czasu. W razie opóźnienia autobusu możesz np. kupić sobie coś do jedzenia, nie obawiając się przy tym, że spóźnisz się na autobus.

② Rezerwacja miejsc
W autobusie FlixBus możesz z wyprzedzeniem zarezerwować miejsce zarówno dla siebie, jak i dla współpasażera i w ten sposób spędzić miło podróż z kolegą lub przyjacielem. Czas ten możesz poświęcić na sprawy zawodowe, omówienie wspólnych projektów albo po prostu na pogawędkę.

③ Aplikacja FlixBus
Ułatw sobie życie i pobierz aplikację FlixBus na swój telefon komórkowy. Mając tę aplikację, nie musisz stać w kolejce po bilety. Dzięki aplikacji możesz dodatkowo sprawdzić, gdzie obecnie znajduje się autobus i nie przegapisz najnowszych rabatów.

④ Wi-Fi
Autobusy FlixBus są standardowo wyposażone w Wi-Fi, więc nie musisz się obawiać, że stracisz połączenie ze światem wirtualnym. 

⑤ Aplikacja, która pozwoli Ci wypełnić czas
Przejazdy niekiedy zabierają nam dużo czasu, a niektórzy tracą na nie nawet dwie godziny dziennie. Dlaczego nie wykorzystać tego czasu na coś pożytecznego? Dzięki aplikacji ClearFocus podczas przejazdu do pracy lub szkoły zaplanujesz swój dzień lub – jeśli chcesz zadbać o większą koncentrację – zablokujesz Internet. Przecież dzień można też zacząć inaczej – z czystą głową i w skupieniu, w czym pomoże Ci aplikacja Headspace. Kiedy podczas podróży przyjdzie Ci na to ochota, możesz posłuchać muzyki na Spotify albo zajrzeć do aplikacji KitchenStories, gdzie znajdziesz wyśmienity przepis na kolację.

⑥ Gniazdka elektryczne w autobusie
Jeśli podróżując, często używasz komputera lub telefonu, teraz nie musisz się martwić o baterię. Dzięki gniazdkom umieszczonym pod siedzeniami łatwo naładujesz swój sprzęt. 

⑦ Książka
Jeśli nie chcesz spędzić całej podróży przyklejony do komórki lub komuptera, dobrą alternatywą jest książka. Wprawdzie nie znajdziesz jej w naszym autobusie, ale możesz ją zabrać ze sobą i cieszyć się chwilami dobrej lektury.

⑧  Przekąski na pokładzie
Zapomniałeś kupić sobie coś do picia lub jedzenia? To żaden problem! Wystarczy, że zapytasz kierowcę, i będziesz mógł kupić w autobusie zarówno coś do picia, jak i do jedzenia.

⑨ Toaleta na pokładzie
Na pokładzie autobusów FlixBus znajdziesz także to niezbędne udogodnienie. 

⑩ Dopłaty do codziennych przejazdów
Jeździsz regularnie do pracy autobusem? Wiele firm dopłaca swoim pracownikom do codziennych dojazdów. Nie wahaj się i zapytaj swojego pracodawcę, czy możesz otrzymać taką dopłatę.