Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Sprawdź aktualne kierunki podróży

W związku z ogłoszeniem przez rząd polski narodowej kwarantanny, obowiązującej od 28.12.2020, niestety musimy zawiesić kursowanie połączeń FlixBus.

Ta decyzja nie jest dla nas łatwa. Przez wiele tygodni pracowaliśmy nad tym, aby umożliwić Wam bezpieczną podroż nawet w tych trudnych czasach. Obecna sytuacja wymaga od nas jednak odpowiedzialnego dostosowania się do aktualnych zaleceń w kraju. FlixBus od początku pandemii niezwłocznie stosował się do wszelkich wytycznych, więc mając na uwadze nasze wspólne dobro, robimy to także tym razem.

Dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy podróżujący w ramach dostępnych kursów bezpiecznie dotarli do swoich miejsc docelowych.

Sprawdź dostępne połączenia

Aktualnie dostępne połączenia (główne przystanki):

•    K322 Gdańsk – Warszawa -  Mińsk
•    K1860 Wilno –  Białystok – Lublin - Kijów
 
Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli znów ze spokojem planować kolejne podróże. Tymczasem dbajmy o siebie i naszych bliskich. A my powrócimy na drogi tak szybko, jak tylko to będzie możliwe!

 

Nowe narzędzie dla ułatwienia podróży

Aby ułatwić pasażerom proces rezerwacji podróży, a także zwiększyć poczucie komfortu i bezpieczeństwa, FlixBus opracował narzędzie, które umożliwi sprawdzenie poziomu zapełnienia autobusu na danej trasie. Dzięki temu, pasażerowie mogą zdecydować z wyprzedzeniem i na podstawie aktualnego obłożenia, czy zarezerwować bilet na dany przejazd, czy skorzystać z alternatywnego połączenia. Usługa jest dostępna dla pasażerów w wersji testowej w systemie rezerwacyjnym na stronie internetowej flixbus.pl. W przyszłości, narzędzie będzie wdrożone również w aplikacji mobilnej.

W trosce o nasz wspólny komfort rozszerzyliśmy nasze standardy bezpieczeństwa, aby zapewnić naszym pasażerom i kierowcom możliwie najlepszą jakość podróży. Obejmują one m.in. obowiązek zakrywania nosa i ust podczas podróży oraz profesjonalną dezynfekcję naszych pojazdów po każdej podróży. Aby ułatwić zachowanie dystansu między pasażerami, ograniczyliśmy liczbę dostępnych miejsc w autobusie o 50%.

Szczegółowe informacje o procedurach bezpieczeństwa we FlixBusie znajdują się tutaj.