Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Sprawdź naszą aktualną siatkę połączeń. W ofercie ponad 200 kierunków w Polsce i Europie.

Cieszymy się, że możemy w dalszym ciągu umożliwić Ci bezpieczne i łatwe podróżowanie. Regularnie aktualizujemy naszą siatkę połączeń dostosowując się do najnowszych przepisów dotyczących koronawirusa zarówno w Polsce, jak i za granicą. W przypadku odwołania zarezerwowanego przez Ciebie kursu, powiadomimy Cię o tym SMS-em lub e-mailem, aby ułatwić następne kroki. Prosimy o upewnienie się, że Twoje dane kontaktowe są aktualne, a także sprawdzanie folderu spam. Dane kontaktowe można uzupełnić tutaj.

FlixBusem możesz podróżować łatwo i bezpiecznie, wybierając kierunki z największej oferty połączeń autobusowych w Europie. Dla Twojego komfortu każda podróż odbywa się z zachowaniem rozszerzonych środków bezpieczeństwa i higieny, a nasze autobusy są regularnie poddawane profesjonalnej dezynfekcji.

Bądź na bieżąco z naszą siatką połączeń

Dzięki naszej bogatej siatce połączeń możesz wygodnie podróżować do swoich bliskich, a także odkrywać nowe miejsca. Śledź na bieżąco nasze nowe kierunki podróży i sprawdź, czy interesujące Cię miasto znajduje się w siatce połączeń FlixBusa: https://www.flixbus.pl/polaczenia-autobusowe

Obecnie FlixBus dociera do wielu miast w Polsce, a także do takich krajów jak Niemcy, Austria, Czechy, Francja, Belgia, Holandia, Słowacja czy Ukraina. W lipcu do europejskiej siatki połączeń FlixBusa dołączyły również Litwa, Łotwa i Estonia.

Przykłady dostępnych połączeń:

Krajowe Międzynarodowe

Kołobrzeg
Toruń
Warszawa
Zakopane
Poznań 
Szczecin 
Lublin
Kraków
Medyka
Rzeszów
Łódź
Bydgoszcz
Gdańsk

Berlin
Amsterdam 
Praga
Paryż
Bruksela
Lille 
Tallinn
Rotterdam
Frankfurt
Ryga
Gandawa
Wiedeń
Lyon

Nowe narzędzie dla ułatwienia podróży

Aby ułatwić pasażerom proces rezerwacji podróży, a także zwiększyć poczucie komfortu i bezpieczeństwa, FlixBus opracował narzędzie, które umożliwi sprawdzenie poziomu zapełnienia autobusu na danej trasie. Dzięki temu, pasażerowie mogą zdecydować z wyprzedzeniem i na podstawie aktualnego obłożenia, czy zarezerwować bilet na dany przejazd, czy skorzystać z alternatywnego połączenia. Usługa jest dostępna dla pasażerów w wersji testowej w systemie rezerwacyjnym na stronie internetowej flixbus.pl. W przyszłości, narzędzie będzie wdrożone również w aplikacji mobilnej.

W trosce o nasz wspólny komfort rozszerzyliśmy nasze standardy bezpieczeństwa, aby zapewnić naszym pasażerom i kierowcom możliwie najlepszą jakość podróży. Obejmują one m.in. obowiązek zakrywania nosa i ust podczas podróży oraz profesjonalną dezynfekcję naszych pojazdów po każdej podróży. Aby ułatwić zachowanie dystansu między pasażerami, ograniczyliśmy liczbę dostępnych miejsc w autobusie o 50%.

Szczegółowe informacje o procedurach bezpieczeństwa we FlixBusie znajdują się tutaj.