Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Odbudowaliśmy naszą siatkę połączeń. W ofercie ponad 250 kierunków w Polsce i Europie.

Cieszymy się, że możemy ponownie umożliwić Ci bezpieczne i łatwe podróżowanie. Poza przywracaniem dawnych połączeń, poszerzyliśmy naszą siatkę o nowe kierunki międzynarodowe, takie jak Litwa, Łotwa i Estonia.

Dzięki naszym połączeniom możesz ponownie spotykać się z najbliższymi i odkrywać świat. Śledź na bieżąco nasze nowe kierunki podróży i sprawdź, czy dane miasto znajduje się w siatce połączeń FlixBusa: https://www.flixbus.pl/polaczenia-autobusowe

Przykłady dostępnych połączeń:

Krajowe Międzynarodowe
Kołobrzeg
Toruń
Warszawa
Zakopane
Karpacz
Poznań 
Szczecin 
Lublin
Kraków
Medyka
Berlin
Amsterdam 
Praga
Wilno
Paryż
Bruksela
Lille 
Tallinn
Rotterdam
Frankfurt

Odkryj nowe kierunki podróży

Potrzebujesz inspiracji do następnej podróży? Bądź na bieżąco z naszą siatką połączeń.

Dzięki otwarciu wielu granic w Europie, możemy ponownie uruchomić połączenia międzynarodowe. Od czerwca podróż FlixBusem możliwa jest do takich krajów jak Niemcy, Austria, Czechy, Francja, Belgia i Holandia. W lipcu do europejskiej siatki połączeń FlixBusa dołączyły także Litwa, Łotwa i Estonia.

Nowe narzędzie dla ułatwienia podróży

Aby ułatwić pasażerom proces rezerwacji podróży, a także zwiększyć poczucie komfortu i bezpieczeństwa, FlixBus opracował narzędzie, które umożliwi sprawdzenie poziomu zapełnienia autobusu na danej trasie. Dzięki temu, pasażerowie mogą zdecydować z wyprzedzeniem i na podstawie aktualnego obłożenia, czy zarezerwować bilet na dany przejazd, czy skorzystać z alternatywnego połączenia. Usługa jest dostępna dla pasażerów w wersji testowej w systemie rezerwacyjnym na stronie internetowej flixbus.pl. W przyszłości, narzędzie będzie wdrożone również w aplikacji mobilnej.

Wraz z powrotem naszych zielonych autobusów na drogi, rozszerzyliśmy nasze standardy bezpieczeństwa, aby zapewnić naszym pasażerom i kierowcom możliwie najlepszą jakość podróży. Obejmują one m.in. obowiązek zakrywania nosa i ust podczas podróży oraz profesjonalną dezynfekcję naszych pojazdów po każdej podróży.

Szczegółowe informacje o procedurach bezpieczeństwa we FlixBusie znajdują się tutaj.