Bus Zgorzelec - Eisenach

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Zgorzelec

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Najszybszy przejazd autobusem na trasie Zgorzelec - Eisenach zajmuje tylko 6 godziny 20 minuty.
Dystans na trasie Zgorzelec - Eisenach wynosi 438kms. FlixBus umożliwi Ci przejazd na trasie Zgorzelec - Eisenach w jedynie 6 godziny 20 minuty.
Bilet na trasie Zgorzelec - Eisenach kosztuje minimum 84,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 154,99 zł.
Na trasie Zgorzelec - Eisenach są dostępne bezpośrednie połączenia. [[1 z nich to połączenia bezpośrednie.Najszybszy autobus na tej trasie ma przystanek/przystanków 5.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Zgorzelec to Eisenach przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, szybka płatność, Paypal, Google Pay i inne.

Znajdź najtańsze autobusy na trasie Zgorzelec - Eisenach

Podróżowanie na trasie Zgorzelec - Eisenach jest łatwe i tanie, kiedy wybierasz FlixBusa. Te dwa miasta dzieli 438kms a najszybsza podróż zajmuje 6 godziny 20 minuty.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej,
rezerwując bilety online z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBus w ciągu kilku minut, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Zgorzelec - Eisenach kosztują średnio 154,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 84,99 zł jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub na tygodniu, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i redukować swój ślad węglowy, podróżuj z FlixBusem.
Mamy rozbudowaną siatkę połączeń z liczbą 200 kierunków, więc możesz mieć pewność, że zabierzemy Cię z Twojego wybranego miejsca odjazdu do miejsca docelowego w komfortowych warunkach i w wielkim stylu - a to wszystko w przystępnej cenie.

Podróż na trasie Zgorzelec - Eisenach

Trasa Zgorzelec - Eisenach jest bardzo prosta dzięki FlixBusowi.
Możesz spodziewać się minimum 5 przystanków podczas swojej podróży i może zająć tylko 6 godziny 20 minuty.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem, a my pracujemy nad tym, by uczynić ją jeszcze bardziej świadomą ekologicznie, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla w momencie zakupu biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Zgorzelec - Eisenach to 154,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż ze stacji Zgorzelec

Zgorzelec: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Zgorzelec jest węzłem komunikacyjnym z przystankiem autobusowym; 43 połączeniami i codziennie zabiera podróżujących zarówno na przejazdy krajowe, jak i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Eisenach

Eisenach: przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Eisenach ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBus. Z tego miasta możesz dojechać do 15 innych miejsc z FlixBusem. Przystanki FlixBusa znajdziesz dzięki mapie zamieszczonej na stronie.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Zgorzelec - Eisenach

Podróż na trasie Zgorzelec - Eisenach na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, , toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego na jednego pasażera, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca.
Wszyscy podróżujący z biletamimają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, miejsce panorama lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBus podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności