Bus Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin

od 49,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Wałbrzych

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Nasza usługa transferu lotniskowego na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin zaczyna się od ceny 49,99 zł. Aby uzyskać najlepsze oferty, warto rozważyć podróż poza godzinami szczytu lub w dni powszednie. Bilet można wygodnie kupić na tej stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji .
Aby śledzić swój transfer lotniskowy na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin, skorzystaj ze śledzenia autobusu w czasie rzeczywistym. Wybierz przystanek autobusowy, aby sprawdzić czas przyjazdu i ewentualne opóźnienia.
Przystanki transportu na lotnisko na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin można zlokalizować za pomocą mapy dostępnej na tej stronie.
Koszt biletu transferu dziecka na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin zależy od wieku dziecka i czasu rezerwacji. Dzieci poniżej 15 roku życia zwykle otrzymują zniżkę na taryfę dla dorosłych. Podczas rezerwacji obliczamy najniższą cenę na podstawie wszystkich dostępnych stawek i rabatów. Jeśli obniżona cena jest niższa niż cena biletu dla dziecka, pasażerowie z dziećmi zapłacą tę cenę. Zapoznaj się z naszą polityką dotyczącą podróży dzieci. Wózki spacerowe i składane wózki dziecięce można przechowywać w bagażniku bez dodatkowych kosztów.
Usługa transferu na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin obejmuje odległość 474 km. Podróż trwa zazwyczaj 8 godziny 15 min z 8 przystankiem/ami na trasie. Podczas planowania podróży nie zapomnij uwzględnić możliwych utrudnień w ruchu i procedur lotniskowych.
W przypadku połączeń na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin, pasażerowie mogą zabrać ze sobą jeden bagaż podręczny (30x42x18 cm, do 7 kg) i jeden bagaż główny (50x80x30 cm, do 20 kg) bez dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz zabrać ze sobą dodatkowy lub specjalny bagaż, możesz przejrzeć opcje na tej stronie. Należy również pamiętać o sprawdzeniu polityki bagażowej danej linii lotniczej.
Oferujemy różne bezpieczne metody płatności za bilet na transfer z lotniska na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin. Możesz wybrać między innymi płatność kartą, Przelewy24, PayPal, Google Pay. Wszystkie dostępne opcje można zobaczyć po przejściu do sekcji płatności. Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, odwiedź naszą stronę pomocy. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie lub w naszych punktach sprzedaży.
Nie ma potrzeby drukowania biletu na transfer na lotnisko, jeśli został on zakupiony online lub za pośrednictwem aplikacji. Wystarczy pokazać kierowcy kod QR otrzymany w wiadomości e-mail lub w aplikacji przed wejściem na pokład autobusu lotniskowego na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin.
Transfer lotniskowy na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin jest bardziej ekologiczną opcją, ponieważ pomaga zmniejszyć emisje związane z ruchem drogowym. Możesz dodatkowo zrównoważyć emisję dwutlenku węgla, wybierając opcję rekompensaty CO₂ podczas rezerwacji biletu.
Najpóźniejszy transfer lotniskowy na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin odjeżdża o 22:50.
Tak, nasze transfery lotniskowe na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin są dostępne dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze autobusy były jak najbardziej komfortowe i dopasowane do potrzeb naszych pasażerów. Zwierzęta asystujące są mile widziane na pokładzie naszych autobusów lotniskowych. Ponadto transport wózków inwalidzkich, składanych wózków inwalidzkich i innych urządzeń ułatwiających poruszanie się jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.
Najwcześniejszy transfer lotniskowy na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin odjeżdża o 12:25.
Na pokładzie naszych autobusów lotniskowych na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin, pasażerowie mogą cieszyć się dodatkową przestrzenią na nogi, gniazdkami, toaletami, a większość autobusów oferuje bezpłatne Wi-Fi.

Szukasz biletów autobusowych na lotnisko na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin?

Oto najlepsza opcja! Mamy wszystkie informacje potrzebne do zaplanowania transferu na lotnisko. Transfer lotniskowy na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin może trwać zaledwie 8 godziny 15 min i kosztować tylko 49,99 zł. Pierwszy transfer tego dnia odjeżdża o 12:25 a ostatni o 22:50. Nasze połączenia lotniskowe kursują codziennie na trasie Wałbrzych - Port lotniczy Warszawa-Modlin. Podróżując z nami na lotnisko, możesz spodziewać się bezpłatnego Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i gwarantowanego miejsca na czas podróży.

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności