Autobus Linköping ↔ Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4

od 61,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Linköping

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Najszybszy przejazd autobusem na trasie Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5 zajmuje tylko 3 godziny 45 min.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie tutaj. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź datę przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5 przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, szybka płatność, Paypal, Google Pay i inne.
Na trasie Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5 jest dostępnych kilka połączeń.
Bilet na trasie Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5 kosztuje minimum 61,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 146,99 zł.
Dystans na trasie Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5 wynosi 248 km. FlixBus umożliwi Ci przejazd na trasie Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5 w jedynie 3 godziny 45 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 61,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem dla jak najniższej ceny.

Autobusy na trasie Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5

Znajdź najtańsze autobusy na trasie Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5

Zarezerwowanie przejazdu z FlixBusem na trasie Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5 nie mogłoby być prostsze, a jeśli kupisz bilet z wyprzedzeniem, zaoszczędzisz pieniądze!
FlixBus jest w 38 krajach i posiada 5000 kierunków podróży. Gdziekolwiek zechcesz pojechać, zabierzemy Cię tam!
Bilety kosztują jedynie 61,99 zł, a średnio kosztują 146,99 zł. Jeśli chcesz kupić bilet w przystępnej cenie, zamów go z wyprzedzeniem i unikaj weekendów i świąt.
Dystans na trasie Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5 wynosi 248 km, co zajmuje jedynie 3 godziny 45 min na naszych najszybszych przejazdach.

Ułatw swoją podróż jeszcze bardziej dzięki aplikacji FlixBusa. Wszystkie informacje dotyczące podróży będą w niej zapisane na przyszłość.

Podróż na trasie Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5

Niezależnie od tego, czy chcesz podróżować z samego rana czy późno w nocy, znajdziesz aż 5 przejazdów na trasie Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5. Pierwszy autobus odjeżdza o 03:40 , a ostatni autobus o 17:40. Przejazd na trasie Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5 zajmuje minimum 3 godziny 45 min. Co więcej, kiedy podróżujesz autobusem, nie musisz martwić się o korki czy opóźnienia na trasie. Po prostu zrelaksuj się z darmowym WiFi w komfortowej przestrzeni.
Bilet autobusowy można kupić już za 61,99 zł - to o wiele taniej niż podróżowanie jakimkolwiek innym środkiem transportu.
Autobusy są również doskonałym wyborem dla osób dbających o środowisko. Pracujemy nad tym, by stale redukować emisję dwutlenku węgla i oferujemy podróżującym możliwość zrekompensowania swojego śladu węglowego podczas rezerwacji biletów. Wystarczy zaznaczyć pole „Zrekompensuj swój ślad węglowy” podczas dokonywania płatności online, a my wykorzystamy obliczoną składkę, aby zadbać o środowisko.

Podróż ze stacji Linköping

Gotowi na podróż ze stacji Linköping? Linköping jest węzłem komunikacyjnym z 2 stacjami i posiada połączenia autobusowe do 33 miast w kraju.
Bez względu na to, skąd podróżujesz, możesz znaleźć wiele informacji na stronie internetowej FlixBusa lub kontaktując się bezpośrednio z nami. Chcemy jak najbardziej pomóc Ci w podróży, aby przebiegała sprawnie i komfortowo.

Miejsce przyjazdu: Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5

Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5 - Zaplanuj swoją kolejną podróż do tego miasta już teraz. To dla Ciebie nowe miasto? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5 jest jednym z najlepiej skomunikowanych miast, więc nie będziesz mieć problemów z przejazdem. 2 liczba stacji, z których można dojechać FlixBusem do; Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5 - FlixBus ma jeden przystanek w tym mieście], łączy 77 miasta.
Każda chwila, którą spędzasz na podziwianiu zabytków i kultury nowego miejsca jest cenna. Najwyższa pora, by wsiąść na pokład FlixBusa i odkrywać!

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5

Trasa Linköping - Port lotniczy Sztokholm-Arlanda T 4/5 jest szybka, wygodna, autobusy są czyste, a rezerwacja biletu jest bardzo prosta. Możesz dokonać rezerwacji online na stronie internetowej, przez aplikację, używając Google Assistant lub w jednym z naszych sklepów FlixShop.
Przyjmowane metody płatności to karta kredytowa, szybki przelew (w tym BLIK), Paypal, Google Pay, ale mamy również inne metody płatności które możesz wybrać. Najprostszym sposobem zarezerwowania biletu jest skorzystanie z naszej aplikacji. Dzięki niej można zarezerwować podróż w kilka minut i nie ma potrzeby drukować i nosić ze sobą biletu, ponieważ będzie on dostępny w Twoim telefonie.

Chcesz siedzieć z rodziną lub znajomymi lub zachować miejsce obok siebie wolne? Potrzebujesz łatwego dostępu do toalety lub stolika, aby móc pracować podczas podróży? Możesz zarezerwować miejsce podczas dokonywania rezerwacji w aplikacji lub na stronie internetowej, a także wybrać spośród różnych opcji miejsc, takich jak miejsce przy stoliku, panorama lub miejsce dodatkowe. Gdy już dojdziesz do swojego miejsca, możesz się wygodnie rozsiąść i zrelaksować dzięki licznym udogodnieniom, które pomogą Ci jak najlepiej spędzić podróż. Większość naszych autobusów jest wyposażona w darmowe Wi-Fi pokładowe, dzięki któremu możesz oglądać ulubione seriale lub słuchać audiobooków. Na pokładzie znajdują się również toalety i gniazdka elektryczne.
Co więcej, podróżując z FlixBusem otrzymujesz duży limit bagażowy: jeden bagaż podręczny i jeden bagaż główny, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz podczas podróży


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności