Bus Kehl - Frankfurt nad Menem

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Kehl

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Najszybszy przejazd autobusem na trasie Kehl - Frankfurt nad Menem zajmuje tylko 3 godziny 25 minuty.
Dystans na trasie Kehl - Frankfurt nad Menem wynosi 239kms. FlixBus umożliwi Ci przejazd na trasie Kehl - Frankfurt nad Menem w jedynie 3 godziny 25 minuty.
Bilet na trasie Kehl - Frankfurt nad Menem kosztuje minimum 74,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 89,99 zł.
Na trasie Kehl - Frankfurt nad Menem są dostępne bezpośrednie połączenia. Spośród 5 przejazdów na trasie Kehl - Frankfurt nad Menem, [[5 z nich to połączenia bezpośrednie.Najszybszy autobus na tej trasie ma przystanek/przystanków 4.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Kehl to Frankfurt nad Menem przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, szybka płatność, Paypal, Google Pay i inne.

Znajdź najtańsze autobusy na trasie Kehl - Frankfurt nad Menem

Podróżowanie na trasie Kehl - Frankfurt nad Menem jest łatwe i tanie, kiedy wybierasz FlixBusa. Te dwa miasta dzieli 239kms a najszybsza podróż zajmuje 3 godziny 25 minuty.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej,
rezerwując bilety online z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBus w ciągu kilku minut, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Kehl - Frankfurt nad Menem kosztują średnio 89,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 74,99 zł jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub na tygodniu, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i redukować swój ślad węglowy, podróżuj z FlixBusem.
Mamy rozbudowaną siatkę połączeń z liczbą 200 kierunków, więc możesz mieć pewność, że zabierzemy Cię z Twojego wybranego miejsca odjazdu do miejsca docelowego w komfortowych warunkach i w wielkim stylu - a to wszystko w przystępnej cenie.

Podróż na trasie Kehl - Frankfurt nad Menem

Trasa Kehl - Frankfurt nad Menem jest bardzo prosta dzięki FlixBusowi, z 5 bezpośrednimi połączeniami dziennie.
Możesz spodziewać się minimum 4 przystanków podczas swojej podróży i może zająć tylko 3 godziny 25 minuty.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem, a my pracujemy nad tym, by uczynić ją jeszcze bardziej świadomą ekologicznie, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla w momencie zakupu biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Kehl - Frankfurt nad Menem to 89,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż ze stacji Kehl

Kehl: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Kehl jest węzłem komunikacyjnym z przystankiem autobusowym; 46 połączeniami i codziennie zabiera podróżujących zarówno na przejazdy krajowe, jak i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Frankfurt nad Menem

Frankfurt nad Menem: przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Frankfurt nad Menem ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBus. Z tego miasta możesz dojechać do 312 innych miejsc z FlixBusem. Znajdziesz tu 2 przystanków FlixBusa.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Kehl - Frankfurt nad Menem

Podróż na trasie Kehl - Frankfurt nad Menem na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, , toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego na jednego pasażera, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca.
Wszyscy podróżujący z biletamimają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, miejsce panorama lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBus podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności