Autobus Heiligenhafen - Lubeka

od 33,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Heiligenhafen

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Heiligenhafen - Lubeka przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Na trasie Heiligenhafen - Lubeka jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Heiligenhafen - Lubeka zaczynają się już od 33,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 84,99 zł.
Dystans na trasie Heiligenhafen - Lubeka wynosi 68 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Heiligenhafen - Lubeka w jedynie 55 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Heiligenhafen - Lubeka zajmuje tylko 55 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 33,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Tak, nocne autobusy operują na trasie Heiligenhafen - Lubeka. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Lubeka. W nocnym autobusie na trasie Heiligenhafen - Lubeka dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Lubeka oferuje aż 68 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Berlin, Kopenhaga, Hamburg. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Heiligenhafen - Lubeka

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Heiligenhafen - Lubeka jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 68 km a najszybsza podróż zajmuje 55 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Heiligenhafen - Lubeka kosztują średnio 84,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 33,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Heiligenhafen - Lubeka

Trasa Heiligenhafen - Lubeka jest łatwa i wygodna z FlixBusem.
Przejazd na trasie Heiligenhafen - Lubeka ma tylko jeden przystanek i może zająć jedynie 55 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Heiligenhafen - Lubeka to 84,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Heiligenhafen

Heiligenhafen: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Heiligenhafen jest węzłem komunikacyjnym z przystankiem autobusowym; 8 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Lubeka

Lubeka – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Lubeka ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 68 innych miejsc. Znajdziesz tu 2 przystanki/ów FlixBusa.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Heiligenhafen - Lubeka

Podróż na trasie Heiligenhafen - Lubeka na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności