Autobus Frankfurt nad Menem - Fürth

od 78,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Frankfurt nad Menem

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Frankfurt nad Menem - Fürth przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Na trasie Frankfurt nad Menem - Fürth jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Frankfurt nad Menem - Fürth zaczynają się już od 78,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 136,99 zł.
Dystans na trasie Frankfurt nad Menem - Fürth wynosi 225 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Frankfurt nad Menem - Fürth w jedynie 2 godziny 55 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Frankfurt nad Menem - Fürth zajmuje tylko 2 godziny 55 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 78,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Fürth oferuje aż 17 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Monachium, Berlin, Frankfurt nad Menem. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Frankfurt nad Menem - Fürth

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Frankfurt nad Menem - Fürth jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 225 km a najszybsza podróż zajmuje 2 godziny 55 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Frankfurt nad Menem - Fürth kosztują średnio 136,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 78,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Frankfurt nad Menem - Fürth

Trasa Frankfurt nad Menem - Fürth jest łatwa i wygodna z FlixBusem.
Możesz spodziewać się minimum 2 przystanka/ów podczas swojej podróży i może zająć jedynie 2 godziny 55 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Frankfurt nad Menem - Fürth to 136,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Frankfurt nad Menem

Frankfurt nad Menem: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Frankfurt nad Menem jest węzłem komunikacyjnym z 2 przystankami autobusowymi; 330 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Fürth

Fürth – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Fürth ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 17 innych miejsc. Przystanki FlixBusa znajdziesz dzięki mapie zamieszczonej na stronie.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Frankfurt nad Menem - Fürth

Podróż na trasie Frankfurt nad Menem - Fürth na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności