Autobus Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice

od 69,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Chłapowo

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Usługa transferu na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice obejmuje odległość 583 km. Podróż trwa zazwyczaj 8 godziny 55 min z 8 przystankiem/ami na trasie. Podczas planowania podróży nie zapomnij uwzględnić możliwych utrudnień w ruchu i procedur lotniskowych.
Nasza usługa transferu lotniskowego na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice zaczyna się od ceny 69,99 zł. Aby uzyskać najlepsze oferty, warto rozważyć podróż poza godzinami szczytu lub w dni powszednie. Bilet można wygodnie kupić na tej stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji .
Aby śledzić swój transfer lotniskowy na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice, skorzystaj ze śledzenia autobusu w czasie rzeczywistym. Wybierz przystanek autobusowy, aby sprawdzić czas przyjazdu i ewentualne opóźnienia.
W przypadku połączeń na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice, pasażerowie mogą zabrać ze sobą jeden bagaż podręczny (30x42x18 cm, do 7 kg) i jeden bagaż główny (50x80x30 cm, do 20 kg) bez dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz zabrać ze sobą dodatkowy lub specjalny bagaż, możesz przejrzeć opcje na tej stronie. Należy również pamiętać o sprawdzeniu polityki bagażowej danej linii lotniczej.
Koszt biletu transferu dziecka na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice zależy od wieku dziecka i czasu rezerwacji. Dzieci poniżej 15 roku życia zwykle otrzymują zniżkę na taryfę dla dorosłych. Podczas rezerwacji obliczamy najniższą cenę na podstawie wszystkich dostępnych stawek i rabatów. Jeśli obniżona cena jest niższa niż cena biletu dla dziecka, pasażerowie z dziećmi zapłacą tę cenę. Zapoznaj się z naszą polityką dotyczącą podróży dzieci. Wózki spacerowe i składane wózki dziecięce można przechowywać w bagażniku bez dodatkowych kosztów.
Przystanki transportu na lotnisko na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice można zlokalizować za pomocą mapy dostępnej na tej stronie.
Nie ma potrzeby drukowania biletu na transfer na lotnisko, jeśli został on zakupiony online lub za pośrednictwem aplikacji. Wystarczy pokazać kierowcy kod QR otrzymany w wiadomości e-mail lub w aplikacji przed wejściem na pokład autobusu lotniskowego na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice.
Najpóźniejszy transfer lotniskowy na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice odjeżdża o 19:15.
Transfer lotniskowy na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice jest bardziej ekologiczną opcją, ponieważ pomaga zmniejszyć emisje związane z ruchem drogowym. Możesz dodatkowo zrównoważyć emisję dwutlenku węgla, wybierając opcję rekompensaty CO₂ podczas rezerwacji biletu.
Tak, nasze transfery lotniskowe na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice są dostępne dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze autobusy były jak najbardziej komfortowe i dopasowane do potrzeb naszych pasażerów. Zwierzęta asystujące są mile widziane na pokładzie naszych autobusów lotniskowych. Ponadto transport wózków inwalidzkich, składanych wózków inwalidzkich i innych urządzeń ułatwiających poruszanie się jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.
Oferujemy różne bezpieczne metody płatności za bilet na transfer z lotniska na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Możesz wybrać między innymi płatność kartą, Przelewy24, PayPal, Google Pay. Wszystkie dostępne opcje można zobaczyć po przejściu do sekcji płatności. Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, odwiedź naszą stronę pomocy. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie lub w naszych punktach sprzedaży.
Najwcześniejszy transfer lotniskowy na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice odjeżdża o 19:15.
Na pokładzie naszych autobusów lotniskowych na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice, pasażerowie mogą cieszyć się dodatkową przestrzenią na nogi, gniazdkami, toaletami, a większość autobusów oferuje bezpłatne Wi-Fi.

Szukasz transportu na lotnisko na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice?

Możesz przestać szukać! Mamy wszystkie informacje niezbędne do zaplanowania transferu na lotnisko. Transfer na lotnisko na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice trwa zaledwie 8 godziny 55 min i może kosztować jedynie 69,99 zł. Pierwszy autobus na lotnisko odjeżdża o 19:15. Oferujemy połączenia lotniskowe każdego dnia na trasie Chłapowo - Port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Podróżując z nami na lotnisko, możesz spodziewać się bezpłatnego Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i gwarantowanego miejsca na czas podróży.

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności