Bus Cesena - Mediolan

od 54,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Cesena

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Najszybszy przejazd autobusem na trasie Cesena - Mediolan zajmuje tylko 3 godziny 40 minuty.
Dystans na trasie Cesena - Mediolan wynosi 324kms. FlixBus umożliwi Ci przejazd na trasie Cesena - Mediolan w jedynie 3 godziny 40 minuty.
Bilet na trasie Cesena - Mediolan kosztuje minimum 84,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 84,99 zł.
Na trasie Cesena - Mediolan są dostępne bezpośrednie połączenia. [[1 z nich to połączenia bezpośrednie.Najszybszy autobus na tej trasie ma przystanek/przystanków 2.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Cesena to Mediolan przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, szybka płatność, Paypal, Google Pay i inne.

Znajdź najtańsze autobusy na trasie Cesena - Mediolan

Szukasz tanich biletów na trasie Cesena - Mediolan? Możesz liczyć na FlixBusa. Dystans na trasie Cesena - Mediolan wynosi 324kms i zajmuje minimalnie 3 godziny 40 minuty.
FlixBus ma dużą sieć połączeń, więc po dotarciu na miejsce możesz z nami podróżować dalejMediolan.
Jak więc znaleźć najtańsze bilety? Pamiętaj, aby
rezerwować z wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej lub za pomocą aplikacji FlixBus. Przy rezerwacji przez aplikację, Twój bilet będzie na Twoim telefonie, dzięki czemu podróż autobusem jest jeszcze bardziej ekologiczna i bezproblemowa!

Podróż na trasie Cesena - Mediolan


Autobus jedzie minimum3 godziny 40 minuty i możesz spodziewać się 2 przystanków po drodze.

Podróżowanie z FlixBusem jest nie tylko szybkie, ale również tanie. W przypadku rezerwowania z wyprzedzeniem online w aplikacji, możesz spodziewać się cen już od 84,99 zł na trasie Cesena - Mediolan, W porównaniu z podróżą samochodem, samolotem lub pociągiem, to duża oszczędność!
Co więcej, w porównaniu z samolotem czy samochodem, podróż autobusem jest bardziej świadomym ekologicznie środkiem transportu. Pracujemy nad tym, aby flota FlixBusa stale zmniejszała swój wpływ na środowisko, a każdy pasażer może zrównoważyć swój ślad węglowy, przekazując doliczając do zakupu biletu mały procent darowizny.

Podróż ze stacji Cesena

Cesena ma świetne połączenia z resztą siatki FlixBusa - 50 połączeń codziennie odjeżdża z 2 stacji, znacznie ułatwiając podróżowanie po całym kraju.

Miejsce przyjazdu: Mediolan

Cesena jest dobrze skomunikowanym miastem i posiada

2 stacje połączeń. Podróżowanie FlixBusem po całym kraju jest bardzo tanie i łatwe, ponieważ Mediolan to przystanek 244 połączeń dziennych połączeń z różnych miast.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Cesena - Mediolan

Po zarezerwowaniu biletu na autobus przez aplikację FlixBus przy użyciu jednej z naszych bezpiecznych metod płatności, wystarczy zabrać ze sobą telefon, w którym znajduje się bilet i, oczywiście, bagaż. Nie martw się, że czy zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy, ponieważ możesz zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego na podróż.
Chcesz się upewnić, że najlepsza miejscówka będzie Twoja? Wybierz swoje miejsce podczas rezerwacji. Możesz zarezerwować miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę dla podziwiania widoków, lub zarezerwować dodatkowe miejsce obok siebie, aby cieszyć się większą przestrzenią.
Po umieszczeniu bagażu w luku i okazaniu biletu, usiądź wygodnie i ciesz się podróżą dzięki usługom pokładowym FlixBusa takim jak darmowe Wi-Fi, toalety czy gniazdka elektryczne. Niezależnie od tego, czy musisz wysłać kilka maili, czy chcesz się po prostu zrelaksować i cieszyć jazdą, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najlepszą podróż.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności