Bus Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz

od 97,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Bydgoszcz

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Weiden in der Oberpfalz oferuje aż 22 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Berlin, Monachium, Praga. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Na trasie Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz zaczynają się już od 97,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 113,99 zł.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz zajmuje tylko 12 godziny 30 min.
Dystans na trasie Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz wynosi 758 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz w jedynie 12 godziny 30 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 97,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 758 km a najszybsza podróż zajmuje 12 godziny 30 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz kosztują średnio 113,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 97,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz

Trasa Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz jest łatwa i wygodna z FlixBusem.
Możesz spodziewać się minimum 10 przystanka/ów podczas swojej podróży i może zająć jedynie 12 godziny 30 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz to 113,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Bydgoszcz

Bydgoszcz: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Bydgoszcz jest węzłem komunikacyjnym z przystankiem autobusowym; 76 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Weiden in der Oberpfalz

Weiden in der Oberpfalz – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Weiden in der Oberpfalz ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 22 innych miejsc. Przystanki FlixBusa znajdziesz dzięki mapie zamieszczonej na stronie.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz

Podróż na trasie Bydgoszcz - Weiden in der Oberpfalz na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności