Bus Busko-Zdrój - Płock

od 75,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Busko-Zdrój

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Płock oferuje aż 48 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Warszawa, Toruń, Gdańsk. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Busko-Zdrój - Płock przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Tak, nocne autobusy operują na trasie Busko-Zdrój - Płock. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Płock. W nocnym autobusie na trasie Busko-Zdrój - Płock dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Na trasie Busko-Zdrój - Płock jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Busko-Zdrój - Płock zaczynają się już od 75,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 75,99 zł.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Busko-Zdrój - Płock zajmuje tylko 7 godziny 10 min.
Dystans na trasie Busko-Zdrój - Płock wynosi 347 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Busko-Zdrój - Płock w jedynie 7 godziny 10 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 75,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Busko-Zdrój - Płock

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Busko-Zdrój - Płock jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 347 km a najszybsza podróż zajmuje 7 godziny 10 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Możesz kupić bilety na trasie Busko-Zdrój - Płock za jedynie 75,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub na tygodniu, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Busko-Zdrój - Płock

Trasa Busko-Zdrój - Płock jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 2 bezpośrednim połączeniom dziennie.
i może zająć jedynie 7 godziny 10 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Busko-Zdrój - Płock to 75,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Busko-Zdrój

Busko-Zdrój: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Busko-Zdrój jest węzłem komunikacyjnym z przystankiem autobusowym; 17 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Płock

Płock – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Płock ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 48 innych miejsc. Przystanki FlixBusa znajdziesz dzięki mapie zamieszczonej na stronie.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Busko-Zdrój - Płock

Podróż na trasie Busko-Zdrój - Płock na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności