Bus Bruksela - Jastrzębie-Zdrój

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Bruksela

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Najszybszy przejazd autobusem na trasie Bruksela - Jastrzębie-Zdrój zajmuje tylko 19 godziny 9 minuty.
Dystans na trasie Bruksela - Jastrzębie-Zdrój wynosi 1375kms. FlixBus umożliwi Ci przejazd na trasie Bruksela - Jastrzębie-Zdrój w jedynie 19 godziny 9 minuty.
Bilet na trasie Bruksela - Jastrzębie-Zdrój kosztuje minimum 279,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 399,99 zł.
Na trasie Bruksela - Jastrzębie-Zdrój są dostępne bezpośrednie połączenia. [[1 z nich to połączenia bezpośrednie.Najszybszy autobus na tej trasie ma przystanek/przystanków 12.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Bruksela to Jastrzębie-Zdrój przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, szybka płatność, Paypal, Google Pay i inne.

Autobusy na trasie Bruksela - Jastrzębie-Zdrój

Znajdź najtańsze autobusy na trasie Bruksela - Jastrzębie-Zdrój

Zarezerwowanie przejazdu z FlixBusem na trasie Bruksela - Jastrzębie-Zdrój nie mogłoby być prostsze, a jeśli kupisz bilet z wyprzedzeniem, zaoszczędzisz pieniądze!
FlixBus jest w 38 krajach i posiada 5000 kierunków podróży. Gdziekolwiek zechcesz pojechać, zabierzemy Cię tam!
Bilety kosztują jedynie 279,99 zł, a średnio kosztują 399,99 zł. Jeśli chcesz kupić bilet w przystępnej cenie, zamów go z wyprzedzeniem i unikaj weekendów i świąt.
Dystans na trasie Bruksela - Jastrzębie-Zdrój wynosi 1375kms, co zajmuje jedynie 19 godziny 9 minuty na naszych najszybszych przejazdach.

Ułatw swoją podróż jeszcze bardziej dzięki aplikacji FlixBusa. Wszystkie informacje dotyczące podróży będą w niej zapisane na przyszłość.

Podróż na trasie Bruksela - Jastrzębie-Zdrój

Niezależnie od tego, czy chcesz podróżować z samego rana czy późno w nocy, znajdziesz aż przejazdów dziennie na trasie Bruksela - Jastrzębie-Zdrój. Przejazd na trasie Bruksela - Jastrzębie-Zdrój zajmuje minimum 19 godziny 9 minuty. Co więcej, kiedy podróżujesz autobusem, nie musisz martwić się o korki czy opóźnienia na trasie. Po prostu zrelaksuj się z darmowym WiFi w komfortowej przestrzeni.
Bilet autobusowy można kupić już za 279,99 zł - to o wiele taniej niż podróżowanie jakimkolwiek innym środkiem transportu.
Autobusy są również doskonałym wyborem dla osób dbających o środowisko. Pracujemy nad tym, by stale redukować emisję dwutlenku węgla i oferujemy podróżującym możliwość zrekompensowania swojego śladu węglowego podczas rezerwacji biletów. Wystarczy zaznaczyć pole „Zrekompensuj swój ślad węglowy” podczas dokonywania płatności online, a my wykorzystamy obliczoną składkę, aby zadbać o środowisko.

Podróż ze stacji Bruksela

Gotowi na podróż ze stacji Bruksela? Bruksela jest węzłem komunikacyjnym z 4 stacjami i posiada połączenia autobusowe do 171 miast w kraju.
Bez względu na to, skąd podróżujesz, możesz znaleźć wiele informacji na stronie internetowej FlixBusa lub kontaktując się bezpośrednio z nami. Chcemy jak najbardziej pomóc Ci w podróży, aby przebiegała sprawnie i komfortowo.

Miejsce przyjazdu: Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój - Zaplanuj swoją kolejną podróż do tego miasta już teraz. To dla Ciebie nowe miasto? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Jastrzębie-Zdrój jest jednym z najlepiej skomunikowanych miast, więc nie będziesz mieć problemów z przejazdem. Jastrzębie-Zdrój - FlixBus ma jeden przystanek w tym mieście], łączy 33 miasta.
Każda chwila, którą spędzasz na podziwianiu zabytków i kultury nowego miejsca jest cenna. Najwyższa pora, by wsiąść na pokład FlixBusa i odkrywać!

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Bruksela - Jastrzębie-Zdrój

Trasa Bruksela - Jastrzębie-Zdrój jest szybka, wygodna, autobusy są czyste, a rezerwacja biletu jest bardzo prosta. Możesz dokonać rezerwacji online na stronie internetowej, przez aplikację, używając Google Assistant lub w jednym z naszych sklepów FlixShop.
Przyjmowane metody płatności to karta kredytowa, szybki przelew (w tym BLIK), Paypal, Google Pay, ale mamy również inne metody płatności które możesz wybrać. Najprostszym sposobem zarezerwowania biletu jest skorzystanie z naszej aplikacji. Dzięki niej można zarezerwować podróż w kilka minut i nie ma potrzeby drukować i nosić ze sobą biletu, ponieważ będzie on dostępny w Twoim telefonie.

Chcesz siedzieć z rodziną lub znajomymi lub zachować miejsce obok siebie wolne? Potrzebujesz łatwego dostępu do toalety lub stolika, aby móc pracować podczas podróży? Możesz zarezerwować miejsce podczas dokonywania rezerwacji w aplikacji lub na stronie internetowej, a także wybrać spośród różnych opcji miejsc, takich jak miejsce przy stoliku, panorama lub miejsce dodatkowe. Gdy już dojdziesz do swojego miejsca, możesz się wygodnie rozsiąść i zrelaksować dzięki licznym udogodnieniom, które pomogą Ci jak najlepiej spędzić podróż. Większość naszych autobusów jest wyposażona w darmowe Wi-Fi pokładowe, dzięki któremu możesz oglądać ulubione seriale lub słuchać audiobooków. Na pokładzie znajdują się również toalety i gniazdka elektryczne.
Co więcej, podróżując z FlixBusem otrzymujesz duży limit bagażowy: jeden bagaż podręczny i jeden bagaż główny, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz podczas podróży


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności