Bus Besançon - Schweinfurt

od 109,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Besançon

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Najszybszy przejazd autobusem na trasie Besançon - Schweinfurt zajmuje tylko 9 godziny 25 min.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie tutaj. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź datę przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Besançon - Schweinfurt przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, szybka płatność, Paypal, Google Pay i inne.
Na trasie Besançon - Schweinfurt jest dostępnych kilka połączeń.
Bilet na trasie Besançon - Schweinfurt kosztuje minimum 109,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 134,99 zł.
Dystans na trasie Besançon - Schweinfurt wynosi 606kms. FlixBus umożliwi Ci przejazd na trasie Besançon - Schweinfurt w jedynie 9 godziny 25 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 109,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem dla jak najniższej ceny.

Znajdź najtańsze autobusy na trasie Besançon - Schweinfurt

Podróżowanie na trasie Besançon - Schweinfurt jest łatwe i tanie, kiedy wybierasz FlixBusa. Te dwa miasta dzieli 606kms a najszybsza podróż zajmuje 9 godziny 25 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety online z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBus w ciągu kilku minut, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Besançon - Schweinfurt kosztują średnio 134,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 109,99 zł jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub na tygodniu, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i redukować swój ślad węglowy, podróżuj z FlixBusem.
Mamy rozbudowaną siatkę połączeń z liczbą 200 kierunków, więc możesz mieć pewność, że zabierzemy Cię z Twojego wybranego miejsca odjazdu do miejsca docelowego w komfortowych warunkach i w wielkim stylu - a to wszystko w przystępnej cenie.

Podróż na trasie Besançon - Schweinfurt

Trasa Besançon - Schweinfurt jest bardzo prosta dzięki FlixBusowi.
Możesz spodziewać się minimum 12 przystanków podczas swojej podróży i może zająć tylko 9 godziny 25 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem, a my pracujemy nad tym, by uczynić ją jeszcze bardziej świadomą ekologicznie, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla w momencie zakupu biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Besançon - Schweinfurt to 134,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż ze stacji Besançon

Besançon: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Besançon jest węzłem komunikacyjnym z przystankami autobusowym; 40 połączeniami i codziennie zabiera podróżujących zarówno na przejazdy krajowe, jak i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Schweinfurt

Schweinfurt: przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Schweinfurt ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBus. Z tego miasta możesz dojechać do 49 innych miejsc z FlixBusem. Przystanki FlixBusa znajdziesz dzięki mapie zamieszczonej na stronie.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Besançon - Schweinfurt

Podróż na trasie Besançon - Schweinfurt na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, , toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego na jednego pasażera, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca.
Wszyscy podróżujący z biletamimają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, miejsce panorama lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBus podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności