Bus Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino

od 46,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Ascoli Piceno

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Nasza usługa transferu lotniskowego na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino zaczyna się od ceny 46,99 zł. Aby uzyskać najlepsze oferty, warto rozważyć podróż poza godzinami szczytu lub w dni powszednie. Bilet można wygodnie kupić na tej stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji .
Przystanki transportu na lotnisko na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino można zlokalizować za pomocą mapy dostępnej na tej stronie.
Usługa transferu na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino obejmuje odległość 262 km. Podróż trwa zazwyczaj 4 godziny 30 min z 6 przystankiem/ami na trasie. Podczas planowania podróży nie zapomnij uwzględnić możliwych utrudnień w ruchu i procedur lotniskowych.
Koszt biletu transferu dziecka na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino zależy od wieku dziecka i czasu rezerwacji. Dzieci poniżej 15 roku życia zwykle otrzymują zniżkę na taryfę dla dorosłych. Podczas rezerwacji obliczamy najniższą cenę na podstawie wszystkich dostępnych stawek i rabatów. Jeśli obniżona cena jest niższa niż cena biletu dla dziecka, pasażerowie z dziećmi zapłacą tę cenę. Zapoznaj się z naszą polityką dotyczącą podróży dzieci. Wózki spacerowe i składane wózki dziecięce można przechowywać w bagażniku bez dodatkowych kosztów.
W przypadku połączeń na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino, pasażerowie mogą zabrać ze sobą jeden bagaż podręczny (30x42x18 cm, do 7 kg) i jeden bagaż główny (50x80x30 cm, do 20 kg) bez dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz zabrać ze sobą dodatkowy lub specjalny bagaż, możesz przejrzeć opcje na tej stronie. Należy również pamiętać o sprawdzeniu polityki bagażowej danej linii lotniczej.
Aby śledzić swój transfer lotniskowy na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino, skorzystaj ze śledzenia autobusu w czasie rzeczywistym. Wybierz przystanek autobusowy, aby sprawdzić czas przyjazdu i ewentualne opóźnienia.
Transfer lotniskowy na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino jest bardziej ekologiczną opcją, ponieważ pomaga zmniejszyć emisje związane z ruchem drogowym. Możesz dodatkowo zrównoważyć emisję dwutlenku węgla, wybierając opcję rekompensaty CO₂ podczas rezerwacji biletu.
Najpóźniejszy transfer lotniskowy na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino odjeżdża o 04:15.
Tak, nasze transfery lotniskowe na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino są dostępne dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze autobusy były jak najbardziej komfortowe i dopasowane do potrzeb naszych pasażerów. Zwierzęta asystujące są mile widziane na pokładzie naszych autobusów lotniskowych. Ponadto transport wózków inwalidzkich, składanych wózków inwalidzkich i innych urządzeń ułatwiających poruszanie się jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.
Nie ma potrzeby drukowania biletu na transfer na lotnisko, jeśli został on zakupiony online lub za pośrednictwem aplikacji. Wystarczy pokazać kierowcy kod QR otrzymany w wiadomości e-mail lub w aplikacji przed wejściem na pokład autobusu lotniskowego na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino.
Oferujemy różne bezpieczne metody płatności za bilet na transfer z lotniska na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino. Możesz wybrać między innymi płatność kartą, Przelewy24, PayPal, Google Pay. Wszystkie dostępne opcje można zobaczyć po przejściu do sekcji płatności. Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, odwiedź naszą stronę pomocy. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie lub w naszych punktach sprzedaży.
Na pokładzie naszych autobusów lotniskowych na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino, pasażerowie mogą cieszyć się dodatkową przestrzenią na nogi, gniazdkami, toaletami, a większość autobusów oferuje bezpłatne Wi-Fi.
Najwcześniejszy transfer lotniskowy na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino odjeżdża o 04:15.

Szukasz transportu na lotnisko na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino?

Możesz przestać szukać! Mamy wszystkie informacje niezbędne do zaplanowania transferu na lotnisko. Transfer na lotnisko na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino trwa zaledwie 4 godziny 30 min i może kosztować jedynie 46,99 zł. Pierwszy autobus na lotnisko odjeżdża o 04:15. Oferujemy połączenia lotniskowe każdego dnia na trasie Ascoli Piceno - Port lotniczy Rzym-Fiumicino. Podróżując z nami na lotnisko, możesz spodziewać się bezpłatnego Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i gwarantowanego miejsca na czas podróży.

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności