Razem dla Ukrainy

Bardzo dziękujemy wszystkim kierowcom autobusów, naszym partnerom autobusowym oraz zespołom Flix, którzy wkładają wiele pracy w pomoc uchodźcom i umożliwianie podróży osobom przyjeżdżającym z Ukrainy.

Więcej informacji o działaniach FlixBusa dla Ukrainy można znaleźć tutaj (strona w języku angielskim).

 

Jak otrzymać darmowe bilety na przejazdy z Przemyśla, Rzeszowa, Suczawy lub Tulczy:

Przez czat na naszej stronie

  • Wejdź na naszą stronę w języku polskim, ukraińskim lub angielskim
  • Kliknij okienko czatu w prawym dolnym rogu
  • Podaj imię, nazwisko, e-mail, wybierz kategorię „Voucher” i dowolną podkategorię
  • Nasz konsultant pomoże Ci zarezerwować darmowy bilet

Drogą mailową

Jeśli nie możesz skorzystać z czatu, wyślij nam wiadomość mailową na adres service@flixbus.com.ua, zawierając następujące informacje:

  • Tytuł maila: UKRAINE (tytuł niezbędny do realizacji zgłoszenia!)

  • MIEJSCE ODJAZDU (Przemyśl, Rzeszów, Suczawa lub Tulcza) oraz MIEJSCE DOCELOWE

  • Data i godzina odjazdu (sprawdź połączenia na naszej stronie)

  • Imię i nazwisko pasażerów

  • Numer telefonu

  • Adres e-mail, na który mają być wysyłane bilety

Po wysłaniu maila na powyższą skrzynkę generowana jest automatyczna odpowiedź - prosimy o jej zignorowanie i oczekiwanie na kontakt z konsultantem. Nasz dział obsługi klienta realizuje zgłoszenia priorytetowo, ale oczekiwanie na bilet może potrwać do kilku godzin.


NAJNOWSZE INFORMACJE

19 kwietnia Po krótkiej przerwie przywracamy przystanki w 7 ukraińskich miastach i wznawiamy część linii w Ukrainie. Miasta, do których ponownie można dotrzeć FlixBusem to Kijów, Żytomierz, Równe, Winnica, Humań, Chmielnicki i Tarnopol. Obecnie dostępnych jest aż 8 międzynarodowych połączeń.
Ponadto, 28 kwietnia rusza zupełnie nowa zielona linia z Kijowa do Budapesztu.
11 marca W związku ze zwiększającą się liczbą osób przekraczających ukraińsko-rumuńską granicę, zmieniamy miejsce odjazdu naszych darmowych przejazdów w Rumunii z Bukaresztu na miasta Suczawa i Tulcza. W Polsce miejscami odjazdu pozostają Przemyśl i Rzeszów.
1 marca Zaczynamy oferować darmowe bilety dla uchodźców (bez względu na obywatelstwo) również z Bukaresztu.
27 lutego Tworzymy więcej połączeń z i do Przemyśla i Rzeszowa dla osób przyjeżdżających z polsko-ukraińskiej granicy. Podróże są darmowe dla wszystkich osób przyjeżdżających z Ukrainy, bez względu na narodowość.
25 lutego Otwieramy dodatkowe połączenia z i do Przemyśla oraz Rzeszowa. Nasz zespół jest na miejscu, wspierając uchodźców przyjeżdżających do Przemyśla. Wspólnie z partnerami transportujemy również zaopatrzenie dla osób potrzebujących.