Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Karta podarunkowa na przejazdy autobusem

Cupones y tarjetas regalo FlixBus

Kup kartę podarunkową online i wygraj voucher!

Podaruj swoim najbliższym bon na przejazd autobusem FlixBus

Idealny pomysł na prezent - karta podarunkowa na przejazdy FlixBusem

Chcesz kupić online kartę podarunkową dla lubiących podróże przyjaciół lub rodziny? Trafiłeś we właściwe miejsce – dzięki połączeniom autobusowym oferowanym przez FlixBusa można elastycznie i bezstresowo zwiedzić wiele krajów Europy. Kup bliskiej osobie naszą kartę podarunkową na przejazdy autobusem o wartości 10, 25 lub 50 euro. Po prostu wybierz wartość karty, dokonaj zakupu w naszym sklepie internetowym, a my prześlemy Ci kod rabatowy e-mailem. Można z niego skorzystań podczas dokonywania rezerwacji biletu na stronie FlixBus.pl.

W naszym sklepie dla fanów podróżowania FlixBusem znajdziesz jeszcze wiele innych pomysłów na prezenty dla przyjaciół i rodziny (strona w języku niemieckim).

Kup kartę podarunkową

Chcesz wygrać darmowy voucher?

Jesteś zainteresowany promocjami tak, aby móc zaoszczędzić jeszcze więcej na podróżowaniu autobusami FlixBusa? Lub też darmowymi przejazdami, które rozlosowujemy w ramach naszej loterii z nagrodami? Masz szansę wygrać vouchery lub bilety na darmowe przejazdy.

Już dziś zapisz się na nasz newsletter. Jako pierwszy dowiesz się o promocjach, ofertach specjalnych i wszystkich innych nowościach we FlixBusie. 

Informujemy Cię na bieżąco także na portalach społecznościowych. Zostań naszym fanem na Facebook'u i nie przegap już żadnej promocji.