Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§
i

Przepraszamy, nie znaleziono żadnego miasta

Zdaje się, że nie oferujemy przejazdów zgodnych z Twoim wyszukiwaniem. Zmień wyszukiwanie lub sprawdź naszą ofertę ponownie w przyszłości.

FlixBus zabierze Cię na najlepsze jarmarki bożonarodzeniowe w całej Europie!

Jarmarki bożonarodzeniowe to europejska tradycja, bez której mieszkańcy starego kontynentu nie wyobrażają sobie okresu przedświątecznego. Zapach grzanego wina, pierników, miasta ustrojone świątecznymi lampkami, czas z rodziną i przyjaciółmi – to obraz, który pojawia się nam przed oczami na hasło: jarmark bożonarodzeniowy. Jarmarki świąteczne są organizowane w różnych miastach Europy i co roku przyciągają tysiące turystów. W tym roku nie może Cię zabraknąć na jarmarku bożonarodzeniowym w Berlinie, Wiedniu czy Pradze! FlixBus oferuje połączenia autobusowe do wszystkich tych miejsc, które przed Świętami Bożego Narodzenia zachwycają scenerią i atmosferą!

Chcesz jak najlepiej wykorzystać wolny czas i odpocząć w okresie świątecznym? Zapraszamy na pokład naszych autobusów! Odkryj z FlixBusem najpiękniejsze jarmarki świąteczne w Europie.

Poniżej nasze propozycje jarmarków bożonarodzeniowych, na które dotrzesz FlixBusem w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy.

Jarmark bożonarodzeniowy Europa
Najpiękniejsze jarmarki w Europie.
Jarmark bożonarodzeniowy Katowice
Świąteczna atmosfera w całym kraju!
Jarmark bożonarodzeniowy Niemczech
Święta u sąsiadów z FlixBusem.

Zarezerwuj bilet już dziś!