Świętuj Sylwestra z FlixBusem!

Szukasz pomysłu na Sylwestra? Zawsze zastanawiałeś się, jak mieszkańcy innych krajów świętują nadejście Nowego Roku? Słyszałeś, że w Hiszpanii o północy tradycją jest jedzenie 12 winogron, jedno po drugim, wraz z każdym kolejnym biciem zegara wymyślając jednocześnie 12 życzeń? Hiszpanie oraz Włosi zakładają czerwoną bieliznę na szczęście w miłości. Duńczycy rozbijają talerze o drzwi domów przyjaciół i rodziny (to niemal konkurs popularności - im więcej rozbitej porcelany znajdziesz rano przed domem, tym bardziej jesteś lubiany), a Niemcy jedzą marcepanowe świnki na szczęście. Brzmi interesująco? W takim razie, dlaczego by nie doświadczyć tych tradycji na własnej skórze?

Jeśli marzysz o zabawie sylwestrowej z prawdziwego zdarzenia w jednej europejskich stolic lub zastanawiasz się, w którym miejscu w Polsce najlepiej przywitać nowy rok - dobrze trafiłeś! Sprawdź nasze nocne połączenia, zarezerwuj bilet i zacznij planować ten wyjątkowy dzień w roku we wspaniałych miastach w Polsce lub w którejś z zagranicznych stolic. Sprawdź nasze pomysły na najlepsze miejsca na Sylwestra za granicą i w Polsce!

Gotowi, żeby dowiedzieć się, gdzie odbywają się najlepsze zabawy sylwestrowe? Sprawdź nasze pomysły na najlepsze miejsca na Sylwestra w Polsce i za granicą, do których dojedziesz autobusami FlixBus!

Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś podróżować na Sylwestra FlixBusem? 

Połączenia nocne

Sprawdź nasze autobusy nocne i oszczędź pieniądze na hotelu. Tymbardziej, że w okresie noworocznym ceny zakwaterowania mogą być kilkakrotnie droższe.

Wygodna podróż

Martwisz się, że będziesz zmęczony po tylu godzinach jazdy autobusem? FlixBus oferuje wygodne siedzeniadużo miejsca na nogi, więc na pewno będziesz pełen energii na wieczór! 

Konkurencyjne ceny

FlixBus oferuje podróże za niewielkie pieniądze do wielu miast w Europie. Sprawdź ceny naszych połączeń i zarezerwuj swój bilet. 

Toalety

Czujesz, że musisz skorzystać z toalety, a do końca podróży zostało jeszcze trochę czasu? Nie martw się. We wszystkich autobusach FlixBusa znajduje się toaleta!

Wi-Fi

Korzystaj z naszego Wi-Fi, żeby pozostać w kontakcie ze światem i na bieżąco informować jak się masz! Bateria się kończy? Skorzystaj z gniazdek elektrycznych w autobusach! 

Chciałbyś wiedzieć więcej o usługach FlixBusa? Sprawdź stronę dotyczącą usług na pokładzie naszych autobusów! 

Pamiętaj, że zgodnie z naszymi ogólnymi warunkami przewozu i regulaminem, na pokład autobusu nie można wnosić niebezpiecznych przedmiotów oraz substancji. To odnosi się również do fajerwerków.