Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Polskie festiwale

Podróżuj na polskie festiwale autobusami FlixBus!

Festiwale blisko Ciebie!

Nie musisz daleko jechać, żeby uczestniczyć w jednych z największych festiwalach muzycznych na świecie. Niezależnie od tego, czy wolisz słuchać rocka, popu czy muzyki electro, wszystko znajdziesz w Polsce. Dowiedz się więcej o Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Pol'and'Rock (czyli wcześniej Przystanek Woodstock), Audioriver i Kraków Live Festival. A gdy już podejmiesz decyzję, na który festiwal chcesz się wybrać, pamiętaj, że FlixBus dociera do każdego z nich. Wsiadaj w jeden z naszych autobusów i podróżuj na najlepsze polskie festiwale!

Miej na uwadze to, że strona opisuje festiwale odbywające się w 2018 roku. 
 

Open'er Festival 2018

Udaj się na Oper'er Festival razem z FlixBus!

Open’er to jeden z największych i najpopularniejszych festiwali w Polsce. Odbywająca się w Gdyni, na terenie lotniska Kosakowo impreza przyciąga tłumy młodych ludzi, a jej kolejna edycja zbliża się wielkimi krokami...

Wskazówki dla uczestników

 • Zapakuj ze sobą kalosze! Podczas deszczu, który podczas wielu edycji towarzyszył imprezie, teren lotniska zamienia się w jedno wielkie błoto. 
 • Pamiętaj, żeby przyjść na teren festiwalu w miarę wcześnie, tak aby móc mieć możliwość wymiany biletów na opaski. Ze względu ogromną frekwencję, jaką przewidują organizatorzy, 26 czerwca otwarty zostanie dodatkowy punkt wymiany przy dworcu PKP Gdynia.
 • W okresie festiwalu znalezienie dobrego pobytu w hotelach jest wręcz niemożliwe (o ile nie zabierzesz się za poszukiwania przynajmniej parę miesięcy wcześniej). Pamiętaj jednak, że festiwal oferuje pole namiotowe, które znajduje się na terenie imprezy. Jest to dobra opcja, jeżeli zmęczony po całym dniu zabawy nie chcesz wracać nocnymi, przepełnionymi autobusami

Data festiwalu

Co roku Open’er Festival odbywa się na przełomie czerwca i lipca. W tym roku impreza odbywać się będzie w od 4 lipca do 7 lipca 2018.

Jak dojechać na Open’er Festival?

FlixBus dowiezie Cię bezpośrednio do Gdyni z Warszawy, Lublina, Elbląga i Puław. Nasz przystanek autobusowy na Placu Konstytucji znajduje się tuż przy dworcu kolejowym Gdynia Główna. Stamtąd będzie kursować darmowa linia autobusowa, która dowiezie Cię na lotnisko Gdynia-Kosakowo – miejsce festiwalowego szaleństwa. Z FlixBusem możesz też dojechać do Gdańska, z którego bardzo łatwo i szybko przedostaniesz się do Gdyni i na miejsce festiwalu. Jako że nasz przystanek autobusowy znajduje się tuż przy stacji kolejowej Gdańsk Główny, możesz szybko wsiąść w pociąg, który dowiezie Cię na dworzec PKP Gdynia Główna.  

Co więcej, wybierając autobus FlixBus, masz możliwość przejazdu nie tylko z przystanków w całej Polsce, ale i w Europie. Jeśli mieszkasz czy przebywasz za granicą - nie martw się. FlixBus na pewno jeździ w Twoje okolice.  

Open’er Festival – lineup

Open’er Festival, to pierwszy taki festiwal, który zaczął zapraszać do Polski wielu popularnych na całym świecie artystów muzycznych. Jest to niesamowita okazja do spotkania wielu zespołów i wokalistów, którzy w ciągu roku rzadko zaglądają do Polski. W tym roku, po raz kolejny organizatorzy nie zawiedli. Na festiwalowej scenie zagrają m.in. Arctic Monkeys, Migos, Depeche Mode, Yonaka czy Bruno Mars. Światowej rangi artyści to nie wszystko. Open’er zrzesza również fanów polskiej muzyki. Dla nich zagra Dawid Podsiadło, Taco Hemingway i wielu innych. Bądź na bieżąco z nowościami dotyczącymi festiwalu przez stronę internetową: www.opener.pl

Zarezerwuj swoją podróż na Opne'er Festival 2018

Orange Warsaw Festival 2018

Udaj się na Orange Warsaw Festival z FlixBusem!

Jak sama nazwa wskazuje, warszawski festiwal sponsorowany jest przez sieć telefonii komórkowej Orange. Nie da się ukryć, że festiwal uchodzi za muzyczną wizytówkę polskiej stolicy. Organizatorzy imprezy dbają o różnorodny dobór artystów z wielu gatunków muzycznych, nic dziwnego więc, że na zeszłorocznej edycji bawiło się ponad 50 tysięcy osób! I choć festiwal trwa dopiero od 2008 roku, to doskonale wpisał się w warszawski krajobraz. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, ponieważ Orange Warsaw Festival świętuje swoje dziesiąte urodziny!

Wskazówki dla uczestników

 • Na terenie festiwalu płacić możesz kartą, telefonem lub bonami festiwalowymi. Bony to dobry pomysł dla tych, którzy wolą nie nosić przy sobie gotówki w tłocznych miejscach. W kasach festiwalowych łatwo wymienisz gotówkę na bony (1 bon = 3 PLN)
 • Ten festiwal to nie tylko muzyka, ale też moda! Na jego terenie można kupić ubrania i akcesoria od młodych, niezależnych projektantów. Jest to dobra okazja na dostrzeżenie i wsparcie polskiej mody.

Data festiwalu

Co roku Orange Warsaw Festiwal odbywa się w pierwszej połowie czerwca. Dziesiąta edycja imprezy odbędzie się już 1 i 2 czerwca 2018.

Jak dojechać na Orange Warsaw Festival

Tegoroczna edycja festiwalu, odbędzie się na torze wyścigów konnych Warszawa - Służewiec. O dojazd do Warszawy nie masz się co martwić, nasze autobusy dojeżdżają do samej Warszawy. Gdy wysiądziesz na przystanku, znajdź najbliższą stację metra i wsiądź w linię M1 w kierunku Metro Kabaty i jedź nim aż do przystanku Metro Służew. Z tego miejsca możesz wsiąść w autobusy 401 czy 402, które doprowadzą Cię bezpośrednio na miejsce imprezy.

Orange Warsaw Festival - lineup

OWF to miejsce, w którym spotykają się różne gatunki muzyczne, aby jednoczyć rzeszę fanów z całej Polski, Europy a nawet świata. Od 2014 roku grają dla nich światowej sławy artyści, a na scenie gościły takie osoby jak: Beyonce, Schoolboy Q, Lana del Rey, Florence and the Machine i wiele innych. Kolejna już, jedenasta edycja festiwalu przyniesie ze sobą takie gwiazdy jak Florence + The Machine, Dua Lipa, Sam Smith i wiele innych. Natomiast reprezentanci polskiej sceny muzycznej to m.in. Taco Hemingway. Dowiedz się więcej o festiwalu, wchodząc na stronę: www.orangewarsawfestival.pl

Zarezerwuj swoją podróż na Orange Warsaw Festival 2018

Pol'and'Rock 2018 (dawniej Przystanek Woodstock)

Udaj się na Przystanek Woodstock autobusami FlixBus!

Nie ma w Polsce fana muzyki rockowej, który nie znałby Przystanku Woodstock. Od 2018 roku festiwal zmienił nazwę na Pol'and'Rock. Ze względu na ogromną frekwencję, jest on uważany za największy w Polsce. Niesamowity jest fakt, że organizatorem imprezy jest Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która podczas corocznego Finału zbiera liczne fundusze na pomoc chorym dzieciom oraz na zakup sprzętu medycznego do szpitali. Najważniejszą osobą na festiwalu jest Jurek Owsiak, dyrygent Orkiestry. To on prowadzi cały festiwal, rozmawia z ludźmi i splata wszystkie koncerty w jedną opowieść. Co ciekawe, wstęp na festiwal jest darmowy! Pieniądze pozyskiwane od sponsorów umożliwiają organizację tej masowej imprezy. Samą ideą festiwalu jest podziękowanie wolontariuszom za ich pracę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która gra cały rok.

Wskazówki dla uczestników

 • Ważne, żebyś pamiętał i przestrzegał podstawowych zasad. Podczas imprezy, na którą przyjeżdża taka masa ludzi (w 2015 roku, festiwal odwiedziło 210 tys. osób), zasady bezpieczeństwa to absolutna podstawa!
 • Koniecznie ściągnij aplikację festiwalową. Dzięki niej dokładnie zaplanujesz swój pobyt na festiwalu. Mnogość atrakcji dostępnych m.in. na wzgórzu Akademii Sztuk Pięknych i ogromna liczba koncertów sprawia, że można zgubić się w tym imprezowym szaleństwie. Jeśli chcesz coś koniecznie zobaczyć, oznacz daną atrakcję serduszkiem, a aplikacja ci o tym przypomni. Znajdziesz tam również wiele przydatnych informacji.

Data festiwalu

Tegoroczny festiwal będzie już 23 edycją imprezy! Tym razem zarezerwuj sobie daty od 2 do 4 sierpnia 2018 i przygotuj się na niesamowite wrażenia.

Jak dojechać na Pol'and'Rock

Przystanek Woodstock czyli obecny Pol'and'Rock to na pewno jeden z festiwali, których nie możesz przegapić. Nasz autobus co prawda nie podjeżdża bezpośrednio do Kostrzyna nad Odrą, ale łatwo będziesz mógł dojechać tam z jednego z naszych przystanków w Szczecinie lub Berlinie. Jeśli wybierzesz się do Szczecina, nasz autobus zawiezie cię na przystanek znajdujący się tuż przy Dworcu Głównym. Z niego złapiesz bezpośredni pociąg do Kostrzyna. Jeżeli jednak wybierzesz autobus do Berlina, najlepiej zrobisz wysiadając na przystanku Berlin Südkreuz lub Alexanderplatz, ponieważ znajdujące się tam dworce kolejowe posiadają połączenia pociągowe do Kostrzyna.

Pol'and'Rock - lineup

Organizatorzy festiwalu nie żałują odwiedzającym atrakcji. Specjalnie przygotowane cztery sceny będą gościć artystów z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.  Przez trzy dni trwania festiwalu zagrają takie zespoły jak Gorija, Goo Goo Dolls, Krzysztof Zalewski, Big Cyc i wielu, wielu innych. Do Kostrzyna zjeżdżają się głównie fani ciężkiej, rockowej muzyki, ale nie brakuje tutaj również fanów zupełnie innych gatunków muzycznych. Na Woodstock przyjeżdża się nie tylko dla muzyki, ale niepowtarzalnej atmosfery i ludzi towarzyszącym temu wydarzeniu. Więcej o festiwalu i uczestniczących artystach dowiesz się na stornie: http://polandrockfestival.pl/

Zarezerwuj swoją podróż na Pol'and'Rock 2018

Audioriver 2018

Udaj się na Audioriver autobusem FlixBus!

Audioriver to jedyny w swoim rodzaju festiwal zrzeszający najważniejszych na świecie muzycznych reprezentantów muzyki elektronicznej. Znajdziesz tutaj gatunki takie jak house, techno, drum & bass ocierające się nawet o pop, rock czy hip-hop. Co roku Audioriver zaprasza na swoją scenę nie tylko światowej sławy artystów, ale także małych, niewiele jeszcze znaczących eksperymentatorów. W festiwalu liczy się przede wszystkim atmosfera i publiczność, której nie brakuje. Ostatnia edycja imprezy zgromadziła aż 28 tysięcy osób! Nieważne czy jesteś obeznany w świecie muzyki elektronicznej, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki na tej drodze, festiwal sprawi, że na pewno się w niej zakochasz.

Wskazówki dla uczestników

 • Czy wiedziałeś, że na terenie festiwalu znajduje się kino festiwalowe? Jest to świetna alternatywa dla koncertów, ponieważ wyświetlane są tam produkcje niezależnych artystów, niedostępne w regularnej dystrybucji.
 • Co więcej, program festiwalu obejmuje również Targi Muzyczne Audioriver. W targach biorą udział polskie i zagraniczne firmy muzyczne, m.in. wytwórnie, agencje, media, organizatorzy festiwali, właściciele klubów itp.
 • W tym roku ciekawą nowością jest dodatkowe pole namiotowe z większymi udogodnieniami. Obiekt zaopatrzony będzie w więcej kabin prysznicowych, toalet, zadaszone miejsca do wypoczynku, a nawet boisko do siatkówki. Jeśli wybierasz się więc na Audioriver z namiotem, przemyśl wybór pola do biwakowania.

Data festiwalu

Audioriver w 2018 roku szykuje wiele atrakcji. Przygotuj się więc na najlepszy festiwal muzyki elektronicznej, który odbędzie się pomiędzy 27 a 29 lipca 2018!

Jak dojechać na Audioriver

Jak co roku Audioriver odbędzie się w Płocku, na plaży nad Wisłą. Do Płocka dojedziesz z FlixBusem bezpośrednio z Warszawy, Bydgoszczy, Torunia i Włocławka. 

Audioriver – lineup

Audioriver jest idealnym festiwalem dla zainteresowanych dobrej jakości muzyką elektroniczną. Przez ostatnie pięć lat festiwalu na Audioriverowych scenach gościło ponad 200 artystów z całego świata. Muzyczny program składa się z około 60 artystów zagranicznych i prawie 50 reprezentantów z Polski. Przez trzy dni imprezy, artyści występują aż na ośmiu scenach! Tym razem festiwal odwiedzą m.in. Andhim, Deas, Neverafter, Current Value, Vessels i wiele innych. Jeśli chcesz zobaczyć kto jeszcze wystąpi na Audioriver, sprawdź festiwalową stronę: www.audioriver.pl

Zarezerwuj swoją podróż na Audioriver 2018

Kraków Live Festival 2018

Udaj się na Kraków Live Festival autobusami FlixBus!

Kolejny Polski festiwal przyciągający do kraju największe zagraniczne gwiazdy to Kraków Live Festival. Bardzo młody festiwal, którego pierwsza edycja ruszyła w 2015 roku, od razu zyskał ogromną publiczność. Jakość muzyki i artystów ściąganych na imprezę przykuję uwagę miłośników każdego gatunku. W zeszłorocznej edycji festiwalu uczestniczyło aż 25 tysięcy ludzi! To właśnie na scenie Live Festival po raz pierwszy w Polsce wystąpiły takie gwiazdy jak Jay-Z, Rihanna, Missy Elliot, Timbaland czy 30 Seconds To Mars. Jest to na pewno niepowtarzalne miejsce, w którym możesz posłuchać swoich ulubionych artystów, którzy rzadko  odwiedzają Polskę. 

Wskazówki dla uczestników

 • Nie zapomnij swojego dowodu tożsamości lub jakiegokolwiek innego dokumentu ze zdjęciem! Bez niego nie wejdziesz na teren festiwalu.
 • Dla osób, które decydują się na wykup karnetu 2-dniowego, przygotowane zostało pole namiotowe z dostępem do prysznica, toalety oraz punktów ładowania telefonów.
 • Pamiętaj, że wnoszenie na teren festiwalu własnego jedzenia i picia jest zabronione. W wyselekcjonowanych punktach gastronomicznych będziesz mógł kupić napoje oraz ciepłe jedzenie. Pamiętaj jednak, żeby uprzednio wymienić gotówkę na bony festiwalowe lub płać kartą.

Data festiwalu

Kolejna już, trzecia edycja festiwalu zapowiada się na niezapomnianą imprezę. Jeśli chcesz więc, na żywo zobaczyć największe gwiazdy świata muzyki, zarezerwuj sobie daty 17 i 18 sierpnia 2018!

Jak dojechać na Kraków Live Festival

Jeśli nie wiesz, jak dojechać na teren festiwalu, my ci w tym pomożemy. Nasze autobusy kursują po całej Polsce i poza granicami kraju, więc bez względu na to z jakiego punktu wyruszasz, FlixBus na pewno jeździ w Twoje okolice. Dojeżdżając do Krakowa, wysiądź na naszym przystanku znajdującym się na dworcu autobusowym przy ul. Bosackiej 18. Gdy już opuścisz autobus, przejdź do ulicy Lubicz i wsiądź w tramwaj nr. 4, 52 lub 10 i dojedź bezpośrednio na miejsce! 

Kraków Live Festival - lineup

Po raz kolejny organizatorzy zagwarantowali widzom imponującą listę artystów, którzy mają wystąpić na festiwalu. Tym razem krakowską scenę odwiedzą najgorętsze nazwiska sezonu. W tym roku dla festiwalowej publiczności zagrają Die Antwoord, Kendrick Lamar i Martin Garrix. Jest to na pewno impreza, której nie możesz przegapić. Więcej informacji o festiwalu znajdziesz na stronie: www.livefestival.pl

Zarezerwuj swoją podróż na Kraków Live Festival 2018