Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§
i

Przepraszamy, nie znaleziono żadnego miasta

Zdaje się, że nie oferujemy przejazdów zgodnych z Twoim wyszukiwaniem. Zmień wyszukiwanie lub sprawdź naszą ofertę ponownie w przyszłości.

Podróżuj FlixBusem na największe festiwale muzyczne w Europie!

Lato to czas najlepszych festiwali! Miłośnicy różnych gatunków muzycznych i dobrej zabawy spotykają się w jednym miejscu, aby cieszyć się niezwykłą atmosferą i słuchać popularnych na całym świecie artystów i odkrywać nowych, wcześniej im nieznanych. FlixBus oferuje szybki i wygodny sposób na dotarcie na polskie i zagraniczne festiwale. Wskocz na pokład, rozsiądź się wygodnie, załóż słuchawki i włącz po raz setny swój ulubiony kawałek. Zanim się obejrzysz, będziesz go słuchać na żywo!
 

Wybierz się na największe festiwale w Polsce autobusami FlixBus!
Dowiedz się więcej o festiwalach w Polsce
FlixBus zabierze cię do największych festiwali w Europie!
Największe festiwale w Europie!
Podróżuj z FlixBusem nawet do mniejszych, ale wartych odwiedzenia festiwali!
Godne Twojej uwagi!

Podróżuj z FlixBusem na festiwale!

Dlaczego podróż na festiwal autobusem jest najlepszą decyzją?

 • Namiot, karimata, śpiwór, przenośna lodówka, płaszcz przeciwdeszczowy w trzech różnych kolorach... Ten cały minimalizm nigdy Cię nie przekonywał? Jeśli nie masz wystarczająco miejsca w aucie na wszystkie sprzęty potrzebne na festiwalu - mamy dla Ciebie rozwiązanie! Duży luk bagażowy znajdujący się pod pokładem autobusu na pewno pomieści niezbędne rzeczy. To co? Jeszcze jedna para japonek?
 • Nie możesz doczekać się, aż zobaczysz swoich znajomych na festiwalu? Po co czekać?! Spotkaj się z nimi już przed podróżą i ruszajcie razem jednym z naszych autobusów. Większość samochodów nie pomieści wszystkich znajomych, a podróżując autobusem, masz okazje rozpocząć zabawę jeszcze przed dotarciem na festiwal. Co więcej, podróż to dobry czas na zaplanowanie waszego pobytu.
 • Nie zapomnij o darmowej toalecie na pokładzie autobusu. Każdy wie, że festiwalowe toalety nie są najprzyjemniejszym miejscem, a do tego te kolejki… Więc skorzystaj z okazji zanim będzie za późno!
 • Każdy wie, że festiwale wymagają dużo energii. Dlatego nie marnuj swojego czasu na wieczną jazdę oraz walkę z nawigacją i po prostu zrelaksuj się w wygodnym fotelu jednego z naszych autobusów i naładuj baterię przed prawdziwą imprezą.
 • Nie lubisz podróżować autobusem, bo obawiasz się, że twój sąsiad będzie miał śmierdzące stopy? No cóż, to raczej się nie zdarzy, aczkolwiek nawet jeśli tak, o wiele bardziej będziesz się cieszyć z powiewu świeżego, festiwalowego powietrza… 

FlixBusowe porady festiwalowe

 • Nie zapomnij swojego biletu (tak, to się zdarza), dowodu tożsamości, karty ubezpieczenia i gotówki.
 • Festiwale są często położone w takich miejscach, gdzie zdarza się brak zasięgu telefonicznego. Zaaferowany festiwalowym szaleństwem możesz też zapomnieć naładować telefon. Pamiętaj więc, żeby osobno zapisać najważniejsze numery telefonów. Jeśli zgubisz się w festiwalowym tłumie i nie możesz odnaleźć znajomych, być może znajdziesz kogoś na tyle miłego, aby pożyczył Ci swój telefon.
 • Ustalcie ze swoimi znajomymi jeden punkt zbiórki. Jeśli zdarzy się sytuacja, w której któreś z was się zgubi, zawsze będziecie mogli spotkać się w ustalonym miejscu.
 • Nigdy podczas festiwalu nie podejmuj ważnych życiowych decyzji!
 • Pij wodę! Dużo wody. 
 • Zabierz ze sobą wysoką osobę! Jeśli jesteś za mały, by dostrzec co dzieje się na scenie, wskocz na jego ramiona i zdobądź najlepszą miejscówkę na festiwalu! Gwarantujemy też, że na pewno nie będzie łatwo zgubić go w tłumie.
 • Trzymaj się blisko przyjaciół. Najlepiej jeśli postarasz się nie tracić ich z oczu.
 • Zaplanuj swój strój i to, co ze sobą zabierasz rozsądnie, tak żeby nie zniszczyć/zgubić czegoś ważnego lub cennego.
 • Jeśli chcesz wziąć prysznic, zrób to wcześnie rano lub podczas gdy David Guetta jest na scenie.
 • Pamiętaj, że Twoje życie nie kończy się wraz z festiwalem.
 • Wrzuć na luz i ciesz się każdą minutą niesamowitej atmosfery i muzyki. Śpiewaj tak głośno, aż stracisz głos, tańcz, aż nogi odmówią ci posłuszeństwa. Jeśli wiesz o czym mowa, to festiwalowe szaleństwo na pewno jest dla Ciebie.