§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Świętuj Sylwestra z FlixBusem!

Sylwester

Szukasz pomysłu co robić w Sylwestra? Marzy Ci się wycieczka do pięknego miasta, ale nie wiesz jak tam dotrzeć najtaniej? A może od zawsze zastanawiałeś się jak mieszkańcy innych krajów świętują nadejście Nowego Roku? Słyszałeś, że w Hiszpanii, o północy, tradycją jest jedzenie 12 winogron,  jedno po drugim, wraz z każdym kolejnym biciem zegara wymyślając jednocześnie 12 życzeń? Hiszpanie oraz Włosi zakładają też czerwoną bieliznę na szczęście w miłości. W Grecji popularne jest wieszanie cebuli na drzwiach, Niemcy jedzą marcepanowe świnki na szczęście, a Rosjanie piszą na kartce papieru swoje życzenie, palą je, a następnie piją wymieszany popiół z szampanem. Brzmi interesująco? W takim razie, dlaczego by nie doświadczyć tych tradycji na własnej skórze?

Jeśli marzysz o zabawie sylwestrowej z prawdziwego zdarzenia w jednej europejskich stolic i jesteś ciekawy jak mieszkańcy tych miejsc świętują Sylwestra, jesteś we właściwym miejscu! Sprawdź nasze nocne połączeniaFlixBusem, zarezerwuj bilet na autobus i zacznij planować ten wyjątkowy dzień w roku we wspaniałych miastach w Europie! Sprawdź nasze pomysły na najlepsze miejsca na Sylwestra za granicą!

 

Jesteś gotowy, żeby dowiedzieć się, gdzie są najlepsze zabawy sylwestrowe? 

Chcesz odkryć się jakie są najlepsze miejsca na Sylwestra? 

Sprawdź nasze pomysły na najlepsze miejsca na Sylwestra za granicą! →

 

Zastanawiasz się dlaczego powinieneś podróżować na Sylwestra autobusami FlixBus? 

 

Połączenia nocne

Sprawdź nasze autobusy nocne i oszczędź pieniądze oraz czas. Co sądzisz o podróży w piątek wieczorem i powrocie w niedzielę? Dzięki temu zapłacisz tylko za jedną noc w hotelu!

Wygodna podróż

Martwisz się, że będziesz zmęczony po tylu godzinach jazdy autobusem? FlixBus oferuje wygodne siedzeniadużo miejsca na nogi, więc na pewno będziesz pełen energii na wieczór! 

Konkurencyjne ceny

FlixBus oferuje szansę podróżowania za niewielką ilość pieniędzy do wielu miast w Europie. Sprawdź ceny naszych połączeń i rezerwuj teraz! 

Przekąski i napoje

Głodny lub spragniony po wyczerupującej imprezie sylwestrowej? Żaden problem w autobusach FlixBus. Na pokładzie dostępne są przekąski i napoje w przystępnych cenach.

Wi-Fi

Korzystaj z naszego Wi-Fi, żeby pozostać w kontakcie ze światem i na bieżąco informować jak się masz! Bateria się kończy? Skorzystaj z gniazdek elektrycznych w autobusach! 

Toalety

Czujesz, że musisz skorzystać z toalety a do końca podróży zostało jeszcze pare godzin? Nie martw się. We wszystkich autobusach FlixBus znajduje się toaleta!

Chciałbyś wiedzieć więcej o usługach FlixBus? Sprawdź stronę dotyczącą usług na pokładzie naszych autobusów! 

Pamiętaj, że zgodnie z naszymi ogólnymi warunkami przewozu i regulaminem, na pokład autobusu nie można wnosić niebezpiecznych przedmiotów oraz substancji. To odnosi się również do fajerwerków. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych pasażerów!

Zabawa sylwestrowa
Więcej pomysłów na wakacje