Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

FlixBus rozbudowuje swoją ofertę w Polsce

Dalsza ekspansja w Europie: FlixBus rozbudowuje swoją ofertę w Polsce we współpracy z PolskiBus.com

Komunikat prasowy, 11/05/2016

++ Od 19. maja dostępne są połączenia z aż 12 polskich miast ++ Współpraca z PolskiBus.com ++ Nowe połączenia do Berlina z: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Gdańska, Rzeszowa i wielu więcej ++ Z Warszawy do Berlina w 8,5 godziny i od 39 zł ++ Z Wrocławia do Berlina w ok. 2 ¼ godziny i od 35 zł ++ Bilety dostępne do rezerwacji na www.flixbus.pl ++

Monachium/Berlin, 11/05/2016 – FlixBus rozwija swoją siatkę połączeń w Europie. Od 19. maja 2016 klienci FlixBus mogą dotrzeć do Berlina z aż 12 polskich miast. Tym samym FlixBus rozpoczyna współpracę z PolskiBus.com. Teraz pasażerowie dostaną się z Polski do stolicy Niemiec autobusami partnera PolskiBus.com, skąd dalej będą podróżować zielonymi autobusami przez całe Niemcy i dalej do wielu europejskich metropolii. FlixBus już od grudnia 2015 oferuje codziennie 9 połączeń ze Szczecina, skąd również pasażerowie mogą korzystać z dalszych połączeń w Europie. Teraz do siatki połączeń dołącza oprócz Warszawy także aktualna Europejska Stolica Kultury - Wrocław oraz inne turystycznie destynacje takie, jak: Kraków, Gdańsk, Poznań, Katowice, Łódź, Opole, Toruń, Rzeszów i Zakopane.

Czas podróży i ceny

Podróżowanie z FlixBus jest nie tylko komfortowe i przyjazne dla środowiska, ale także znacznie korzystniejsze cenowo niż przejazdy samochodem, czy też pociągiem. Zasadniczo im wcześniej pasażerowie dokonają rezerwacji, tym taniej podróżują z FlixBus. Promocyjne ceny z Warszawy do Berlina zaczynają się już od 39 zł, zaś najwyższe, za te przejazdy trwające 8,5 godziny, sięgają ok. 159 zł. Przejazd z Wrocławia do stolicy Niemiec kosztuje między 35 zł a 145 zł i trwa 2 godz. 20 min. Z kolei podróż między Berlinem a Krakowem, Gdańskiem, czy Katowicami możliwa jest już od 39 zł. Atrakcyjne ceny na przejazdy grupowe i dla dzieci dodatkowo odciążą podróżny budżet.

Tym samym, pasażerowie mają możliwość z jednej strony podróżować na terenie całych Niemiec oraz do wielu europejskich metropolii z przesiadką w Berlinie, jak również do 12 miast w Polsce – tanio i komfortowo.

Rezerwacji można dokonywać od zaraz online na www.flixbus.pl, w licznych agencjach turystycznych wzdłuż obsługiwanych tras oraz przez darmową aplikację FlixBus na smartfona. Bilet możliwy jest też do zakupienia na krótko przed odjazdem u kierowcy autobusu.

Download Press Release (PDF)