Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

FlixBus pojedzie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Warszawa, 20 grudnia 2018 – 13 stycznia 2019 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 27. Tegoroczną edycję będzie wspierał również FlixBus m.in. zapewniając darmowe przejazdy dla wolontariuszy. Dodatkowo, pracownicy firmy wezmą udział w 13. Biegu „Policz się z cukrzycą”, a w aukcji WOŚP wylicytować będzie można specjalny bilet „Na koniec świata i kilometr dalej” FlixBusa.

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspieramy po raz pierwszy i mamy nadzieję, że wpisze się to już na stałe w nasz kalendarz najważniejszych wydarzeń. To dla nas ogromny zaszczyt, że wolontariusze z całej Polski i Europy będą mogli dotrzeć dzięki nam do samego serca WOŚP w dniu wielkiego Finałupodkreśla Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska Również jako zespół FlixBus Polska będziemy aktywnie zaangażowani w inicjatywy organizowane przez WOŚP, m.in. zbiórkę pieniędzy oraz 13. Bieg „Policz się z cukrzycą”.

Już teraz na polskich drogach spotkać można autobus FlixBusa z unikatowym brandingiem – charakterystycznym serduszkiem WOŚP. W dniu Finału stanie on na Placu Defilad, a na uczestników imprezy czekać będą liczne atrakcje. W ramach internetowej aukcji wylicytować będzie można specjalny bilet FlixBusa „Na koniec świata i kilometr dalej”. Dzięki niemu, zwycięzca aukcji będzie miał do dyspozycji 12 darmowych przejazdów w dowolne miejsca z oferty FlixBusa, w której znajduje się 2000 destynacji w 29 krajach. Bony ważne będą przez cały 2019 rok. Dodatkiem do biletu będzie model autobusu FlixBus.

Bieg „Policz się z cukrzycą" odbędzie się już po raz 13., tradycyjnie na trasie pięciokilometrowej. W biegu wezmą udział pracownicy FlixBus Polska, a wszyscy uczestnicy otrzymają vouchery uprawniające do zniżki na przejazd FlixBusem. Za datki zebrane przy rejestracji zakupione zostaną pompy insulinowe w ramach prowadzonego przez Orkiestrę Programu Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Bieg odbędzie się nie tylko w Warszawie, ale też w wielu miejscach Polski, gdzie poszczególne sztaby zorganizują kilkadziesiąt biegów i imprez sportowych promujących zdrowy styl życia.

Pobierz komunikat prasowy (PDF).