Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

FlixBus otwiera kalendarz do listopada i umożliwia wygodną podróż w pojedynkę

FlixBus otwiera kalendarz do listopada i umożliwia wygodną podróż w pojedynkę

Warszawa, 20 sierpnia 2018 – Od 20 sierpnia, pasażerowie FlixBusa mogą kupić bilety na podróż do 5 listopada. Przedłużenie kalendarza dotyczy wszystkich połączeń, także nowych, wprowadzonych w ostatnich miesiącach. Co więcej, osoby, które lubią podróżować w pojedynkę oraz cenią sobie wygodę i prywatność, mogą od teraz skorzystać z funkcji rezerwacji dodatkowego, pustego miejsca obok siebie.

FlixBus otwiera kalendarz do listopada – bilety na przejazdy można kupić z blisko trzymiesięcznym wyprzedzeniem i już teraz zaplanować jesienną podróż. Wydłużenie kalendarza dotyczy także nowych tras, które ruszą 7 września, m.in. Warszawa-Wrocław-Karpacz, Warszawa-Wrocław-Zgorzelec czy Warszawa-Rzeszów-Przemyśl. Łącznie obecna siatka połączeń FlixBusa obejmuje ponad80 miejscowości.

Dodatkowo, od 20 do 22 sierpnia trwa akcja promocyjna „Zbijamy piątkę”, w ramach której biletyna połączenia krajowe na podróże od 27 sierpnia do 14 października można kupić już od 4,99 zł. Biletyw okazyjnej cenie dostępne są na stronie www.flixbus.pl oraz w aplikacji mobilnej. Promocja obejmuje przejazdy w ramach 10 linii z nowej siatki połączeń FlixBusa i uwzględnia ponad 100 relacji, w tym m.in.:

  • Kielce – Warszawa
  • Gliwice – Warszawa
  • Gorzów Wielkopolski – Poznań
  • Bydgoszcz – Warszawa
  • Wrocław – Szczecin
  • Bytom – Kraków
  • Jastrzębie-Zdrój – Kraków
  • Łódź – Szczecin

Wygodna podróż w pojedynkę

Co więcej, z myślą o pasażerach, którzy preferują podróże bez towarzystwa oraz cenią sobie spokóji prywatność, FlixBus wprowadza funkcję rezerwacji dodatkowego miejsca obok siebie. Wykupując dwa miejsca na jedno nazwisko, można odtąd podróżować wygodnie i mieć pewność, że nikt nie zajmie sąsiadującego fotela.

Aby zarezerwować dwa miejsca na przejazd w pojedynkę, należy wybrać opcję „Zarezerwuj dodatkowe miejsce” w oknie „Rezerwacja miejsc”.

Pobierz komunikat prasowy