Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

AGO Esports nawiązuje współpracę z FlixBusem

AGO Esports nawiązuje współpracę z FlixBusem

Warszawa, 20 lutego 2019 FlixBus, wiodący w Polsce i Europie operator międzymiastowych połączeń autobusowych, dołączył do grona partnerów polskiej organizacji AGO Esports. Kibice Jastrzębi będą mogli skorzystać ze specjalnej zniżki, która pozwoli im zakupić bilety na przejazdy FlixBusem z 20% zniżką.

Cieszy nas, że coraz więcej firm niezwiązanych z esportem dostrzega potencjał w naszej branżymówi Jakub Szumielewicz, prezes AGO Esports.Jest to dla nas niezwykle nobilitujące, że zostaliśmy zauważeni i uznani jako partner do współpracy dla dynamicznie rozwijającego się przewoźnika dodaje.

FlixBus towarzyszyć będzie AGO Esports od połowy lutego. Logo zielonego przewoźnika znajdzie się na materiałach wideo produkowanych przez polską organizację. Najważniejsza dla kibiców Jastrzębi będzie jednak skierowana do nich oferta specjalna, która zostanie uruchomiona tuż przed największym wydarzeniem esportowym w Polsce – turniejem IEM Katowice, na którym wystąpią podopieczni AGO Esports z dywizji Fortnite i Starcraft 2.

W polskim esporcie widzimy ogromny potencjał i jako firma technologiczna pragniemy również wspierać ten dynamicznie rozwijający się trendmówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska.Tym bardziej cieszymy się ze współpracy z AGO Esports, czołową drużyną esportową w Polsce, gdyż wspólnie będziemy mogli przyczyniać się do promocji tej dyscypliny i przyciągać jeszcze więcej fanów na wydarzenia esportowe w całej Polsce i Europie.

Ubiegły rok był bardzo udany dla nadwiślańskiej organizacji, która kilkukrotnie zwiększyła liczbę swoich kibiców, docierając do nowych osób i ściągając ich uwagę w stronę esportu. Nic dziwnego, że kolejna firma niezwiązana z branżą, zdecydowała się na odważny krok i nawiązała współpracę z Jastrzębiami.

Pobierz komunikat prasowy (PDF).