Kariera we FlixBus

Kariera we FlixBus

Nasz zespół – to my kryjemy się za przewoźnikiem z zielonymi autobusami

Nasz międzynarodowy zespół składa się już z ponad 900 pracowników wierzących w naszą koncepcję i pragnących stworzyć z zielonych autobusów alternatywę dla podróżowania po całej Europie.
Niezależnie od lokalizacji, wszyscy mamy jeden cel: "zieloną Europę!" Pragniesz się rozwijać osobiście i zawodowo i stać się częścią naszego sukcesu?

Szukamy nowych pracowników w Monachium, Berlinie, Paryżu, Mediolanie i do pracy na różnych przystankach autobusowych w Niemczech i całej Europie.

Aktualne oferty pracy w następujących dziedzinach: Administration & HRRozwój sieciKierowcyBusiness Development & International BusinessFinance & Legal, IT & DevelopmentMarketing & SalesPR & CommunicationZarządzanie cenami i zyskiemZarządzanie produktami i optymalizacja dla wyszukiwarek internetowychRegional OperationsShops & Central bus stations

Nasz nowy oddział European Service Operations (ESO) w samym sercu Berlina również szuka nowych pracowników w następujących działach: Obsługa klientaJakość i szkoleniaTraffic Control

Want to join the ride? See all our open positions here

Pochodzimy ze wszystkich stron świata:

10 dobrych powodów, aby pracować dla FlixBus:

1. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

Nasze motto? Każdy jest tak samo ważny. Praca zespołowa, chęć niesienia pomocy i uczenie się od siebie nawzajem stoją u nas na pierwszym miejscu.

2. Zasadom dotyczącym ubioru w miejscu pracy przypisuje się zbyt duże znaczenie

U nas jesteś mile widziany w dżinsach, koszulce i tenisówkach lub w tym, w czym Ty czujesz się dobrze.

3. Przyjemność w pracy i po niej

Rafting latem, jazda na nartach zimą czy też obowiązkowe piwko po pracy i runda piłkarzyków... Organizujemy regularnie imprezy zespołowe, a poza tym zawsze jest co świętować!

4. Wierzymy w Ciebie!

Obdarzamy Ciebie i Twoje umiejętności dużym zaufaniem. Oznacza to bardzo dużo miejsca na własną inicjatywę i kreatywne pomysły!

5. Berlin, Monachium, Mediolan, Paryż

U nas nie musisz posiadać własnego samochodu: Pracujesz centralnie, w pobliżu publicznych środków komunikacji i w samym sercu najpiękniejszych miast Europy.

6. Chiny, Kuba, Indonezja...

U nas spotkasz kolegów z całego świata! Tutaj będziesz mógł się wykazać znajomością języków i kompetencjami interkulturalnymi.

7. Wiele firm mówi o płaskich hierarchiach

... u nas je znajdziesz! Niezelżenie od stanowiska otrzymasz na początku własne zadania i będziesz mógł przejąć odpowiedzialność za swoje projekty.

8. Pragniesz się dalej rozwijać osobiście i zawodowo?

To trafiłeś pod właściwy adres. Rozpoczęcie pracy zaraz po odbyciu praktyk czy też możliwości dokształcania dla pracowników zatrudnionych na stałe – wspieramy Cię na Twojej osobistej ścieżce kariery!

9. Oferujemy nie tylko zieloną mobilność

Przewozimy pasażerów nie tylko z punktu A do B. Nasze przedsiębiorstwo charakteryzuje innowacyjność, długofalowe myślenie i odwaga w działaniu. Dzięki temu zawsze jesteśmy o krok do przodu.

10. Mamy jeden cel: Europę

FlixBus to już ponad 750 pracowników wierzących w naszą koncepcję i pragnących stworzyć z zielonych autobusów markę znaną w całej Europie. Niezależnie od lokalizacji, wszyscy mamy ten sam cel, który wspólnie osiągniemy!

Osoba kontaktowa

Dr. Matthias Hofmuth
Kierownik HR

FlixBus jako pracodawca

FlixBus jest bardzo lubianym pracodawcą!
Sprawdź, jakie wyróżnienia otrzymaliśmy i przeczytaj opinie naszych pracowników na  kununu.com i meinchef.de!